Каталог продукції

Грунтовка для металу двокомпонентна «2C EPOXY PRIMER»

Грунтовка для металу двокомпонентна «2C EPOXY PRIMER»

Особливості

PROFESSIONAL – Професійний захист металу від корозії
Містить потужний комплекс антикорозійних компонентів
Zn₃(PO₄)₂ – наповнена фосфатом цинку
Пасивує поверхню металу, не допускаючи розвитку підплівкової корозії
Швидко висихає - 30 хвилин *
Добре шліфується
Знижує витрату фінішних матеріалів
Забезпечує міцне зчеплення фінішних покриттів з металом
Підвищує атмосферостійкість та антикорозійні властивості комплексного покриття
Значно подовжує термін служби, як самого покриття, так і металу в цілому
При двошаровому нанесенні може застосовуватися як самостійне покриття

Опис

Склад: Епоксидна смола, фосфат цинку, інгібітор корозії, пігменти, наповнювачі, розчинник «Ролакс РК-009», спеціальні допоміжні добавки. Застосовується в комплексі с затверджувачем!

Призначення: Для забезпечення максимального антикорозійного захисту виробів і конструкцій з чорних металів (сталь, чавун тощо) експлуатованих в агресивних атмосферних умовах всіх макрокліматичних районів, типів атмосфери та категорій розміщення, у тому числі з високою корозійною активністю. Використовується в якості ґрунтовочного шару в комплексних системах з подальшим перекриттям епоксидними, акриловими, алкідними, алкідно-уретановими, акрил-уретановими, поліуретановими, полімочевинними, хлорвініловими або сополімер-вінілхлоридними покриттями, а також матеріалами на основі синтетичних смол. При двошаровому нанесенні може застосовуватися як самостійне покриття. Рекомендується для підготовки до фінішного фарбування різноманітних металоконструкцій, промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, залізничного та комерційного транспорту, кранів, мостів, трубопроводів та цистерн, а також металевих дахів, дверей, воріт, гаражів, огорож, решіток, кованих виробів, радіаторів опалення тощо.

Властивості: Містить потужний комплекс антикорозійних компонентів, пасивує поверхню металу, не допускаючи розвитку підплівкової корозії. Швидко висихає і добре шліфується, утворює покриття стійке до проливу морської і прісної води, сольових розчинів, впливу темних і світлих нафтопродуктів і масел. Сприяє зниженню витрати фінішних матеріалів та забезпечує їх міцне зчеплення з поверхнею, що фарбується. Підвищує атмосферостійкість та антикорозійні властивості комплексного покриття, значно подовжує термін служби, як самого покриття, так і металу в цілому.

Характеристики

Фасування 1,36 л (компонент «А») + 0,24 л (компонент «В»)
Зовнішній вигляд Гладка матова
Колір Світло-сіра
Застосування Для зовнішніх і внутрішніх робіт
Спосіб нанесення Пензель, валик, фарборозпилювач
Витрати на один шар 80-120 мл/м² на один шар в залежності від типу поверхні та методу нанесення
Час висихання при температурі від 5 до 25°C і вологості 60% * На відлип – від 25 до 45 хвилин, шліфування та нанесення наступного шару – від 6 до 10 годин, повна полімеризація – від 1 до 2 тижнів
Плівкоутворююче Епоксидна смола
Розчинник «Ролакс РК-009»
Гарантійний термін зберігання 18 місяців від дати виробництва

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні: Оброблювана поверхня повинна бути міцною, сухою і чистою, без пилу, жирових, біологічних та інших забруднень. Допускається нанесення на міцну іржу, але ідеальний результат, що забезпечує максимальний термін експлуатації, досягається при нанесенні ґрунтовки на чистий метал, без вогнищ корозії, з подальшим її перекриттям фінішними лакофарбовими матеріалами.

Приготування суміші:
1. Основу (Компонент «А») ретельно перемішати до однорідного стану;
2. Додати в основу затверджувач (Компонент «В») і відразу після його додавання, знову ретельно перемішати отриману суміш до однорідного стану (співвідношення компонентів за об'ємом – 5,7:1, за вагою - 8:1);
3. Витримати суміш протягом 10-15 хвилин;
4. При необхідності попередньо витриману суміш розбавити до робочої в'язкості розчинником «Ролакс РК-009», всі інші розчинники використовувати заборонено!
Увага! Готова суміш повинна бути використана протягом 15 годин!

Нанесення:  Безпосередньо перед нанесенням готову ґрунтовку слід знову ретельно перемішати. Роботи проводити при температурі (навколишнього середовища, ґрунтовки і оброблюваної поверхні) від +5°C до +25°C та відносній вологості повітря не вище 80%. Періодично помішуючи, рівномірно нанести ґрунтовку на поверхню, пензлем, валиком або фарборозпилювачем. Перед використанням валиків та пензлів, необхідно переконатися в їх сумісності з ґрунтовкою! При нанесенні ґрунтовки пензлем можуть залишатися смуги, для їх згладжування поверхню після висихання відшліфувати дрібним наждачним папером. У більшості випадків для отримання повноцінного покриття досить 1-го шару. Нанесення 2-го шару необхідно або при самостійному використанні ґрунтовочного покриття, або при експлуатації комплексного покриття в особливо агресивних середовищах. Інструмент промити розчинником відразу після використання. Не виливати у стоки, водойма чи ґрунт. Рідкі залишки передати в місця збору шкідливих відходів. Сухі залишки та порожню тару можна утилізувати як будівельне сміття.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати в герметичній заводській упаковці при температурі не вище 30°C, не допускати попадання прямих сонячних променів.

Заходи безпеки: Роботи проводити в добре провітрюваному приміщенні! Для захисту рук використовувати гумові рукавички, органів дихання - респіратор, очей - захисні окуляри! Під час роботи не палити!

БЕРЕГТИ ВІД ВОГНЮ! ЗБЕРІГАТИ В НЕДОСТУПНОМУ ДЛЯ ДІТЕЙ МІСЦІ!

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

Просочувач для деревини акриловий «IMPREGNAT» Новый цех Фарба супермиюча акрилова SUPER WASH
вгору