• Система кольоровки Rolax Color System
  • Лаки від ТМ Ролакс
  • Лак для паркету Diamond Extra
  • Фарби ТМ Ролакс
  • Емалі ТМ Ролакс
  • Герметики, піни, клея ТМ  Ролакс

Історія компанії

Історія компанії Rolax

Історія нашої компанії починається з 1993 року, коли компанія займалася продажем лакофарбових матеріалів західних і вітчизняних лакофарбових заводів.
У період з 1993 по 1997 року було створено дистриб'юторську мережу по всій Україні. У 1997 році компанія придбала діючий лакофарбовий завод та освоїла випуск алкідних емалей. В період 1997-2002 рік були збільшені виробничі потужності підприємства - до 15 000 тонн лакофарбової продукції щорічно. У 2002 році відбулася реорганізація підприємства і продукція стала випускатися під зареєстрованою торговою маркою «Ролакс».
На сьогоднішній день компанія виробляє високоякісні фарби, емалі, грунтовки, лаки та деревозахисні засоби, декоративні матеріали, клеї і герметики, розчинники та матеріали спеціального призначення.
Фабрика лаків та фарб «Ролакс» завоювала довіру і симпатію широкого кола споживачів, пропонуючи якісну продукцію за доступною ціною.

Базовим принципом у діяльності підприємства є випуск продукції високої якості, який забезпечується застосуванням сировини провідних світових виробників, сучасного технологічного обладнання та засобів лабораторного контролю. Компанія має в своєму розпорядженні дистриб'юторську мережу у всіх обласних центрах України.

Діє гнучка цінова політика і безкоштовна доставка в усі регіони України.

Дивитися відео процесу виробництва молоткової емалі «HAMMER PAINT»

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

Новый цвет! Грунт-эмаль «3IN1» теперь доступн FOAM FIX Клей столярный водостойкий «GERMAN PVA-D3»
вгору