Каталог продукції

Емаль акрилова універсальна водно-дисперсійна «ACRYLIC»

Емаль акрилова універсальна водно-дисперсійна «ACRYLIC»

Особливості

Атмосферостійка та зносостійка
Не містить шкідливих для здоров'я органічних розчинників
Без запаху
Не жовтіє з часом
Швидко висихає (60 хвилин)
Може наноситися на старі масляні та алкідні покриття
Володіє високою покривною здатністю та відмінною адгезією
Легко наноситься, рівномірно розподіляючись по поверхні
Витримує багаторазове миття із застосуванням побутової хімії

Опис

Склад: Ультра-білий пігмент у водній дисперсії акрилового полімеру з додаванням спеціальних допоміжних добавок.

Призначення: Для декоративно-захисного фарбування дерев'яних та деревоподібних основ, попередньо заґрунтованих металевих елементів, шпалер, шпаклівок і штукатурок, цегли і каменю, цементних, бетонних і гіпсових поверхонь, а також для оновлення старих масляних, алкідних та акрилових покриттів, всередині і зовні приміщення. Рекомендується для фарбування меблів, вікон і дверей, укосів, плінтусів та багетів, а також стін і стель в приміщеннях з високими експлуатаційними навантаженнями.

Властивості: Не містить шкідливих для здоров'я органічних розчинників, завдяки чому практично не має запаху. Володіє високою покривною здатністю та відмінною адгезією (зчеплення) до поверхні, що фарбується, легко наноситься і швидко висихає, не жовтіє з часом. Утворює гладке білосніжне покриття стійке до складних погодних умов, високих механічних навантажень та багаторазового миття із застосуванням побутової хімії.

Характеристики

Фасування 0,75 л
Зовнішній вигляд Глянцева
Колір Сніжно-біла
Застосування Для зовнішніх і внутрішніх робіт
Спосіб нанесення Пензель, валик, фарборозпилювач
Витрати на один шар 80-120 мл/м² в залежності від типу поверхні та методу нанесення
Час висихання при температурі 20°C і вологості 60% На відлип – 60 хвилин, наступний шар можна наносити через 2 години, експлуатувати поверхню через 8 годин, мити не раніше ніж через 2 тижні
Плівкоутворююче Акрилова дисперсія
Розчинник Вода
Гарантійний термін зберігання 18 місяців від дати виробництва

Тонування

Тонується в світлі кольори водними та універсальними пігментними пастами ручним або машинним способом.

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні: Оброблювана поверхня повинна бути міцною, сухою і чистою, без пилу, іржі, жирових, біологічних та інших забруднень. Старі гладкі глянцеві покриття відшліфувати до матовості. Метал попередньо заґрунтувати антикорозійною ґрунтовкою «Rolax GF-021». Деревину для поліпшення адгезії і отримання більш довговічного покриття рекомендується обробити ґрунтовкою по дереву «Rolax Base», мінеральні поверхні - акриловою ґрунтовкою «Rolax Acryl Grunt».

Нанесення: Безпосередньо перед застосуванням емаль слід ретельно перемішати до отримання однорідної маси, при необхідності розбавивши водою до робочої в'язкості. Роботи проводити при температурі (навколишнього середовища, емалі і поверхні, що фарбується) від +10°C до +30°C та відносній вологості повітря не вище 80%. Наносити рівномірним тонким шаром за допомогою пензля, валика або фарборозпилювача. Для отримання повноцінного покриття рекомендується наносити не менше 2-х шарів емалі. Інструмент промити водою відразу після використання. Закриту тару із залишками продукту утилізувати в організованих місцях збору побутових відходів.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати в герметичній заводській упаковці при температурі від +5°C до +30°C, не допускати попадання прямих сонячних променів.

ЗБЕРІГАТИ В НЕДОСТУПНОМУ ДЛЯ ДІТЕЙ МІСЦІ!

Відео застосування

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

Новый цвет! Грунт-эмаль «3IN1» теперь доступн FOAM FIX Клей столярный водостойкий «GERMAN PVA-D3»
вгору