• 25 років працюемо та вдосконалюемося для вас

Енциклопедія

Герметики

До складу герметика входять різні стверджувачі, наповнювачі, а також інші компоненти. Основним компонентом є полімер. Саме внаслідок використання різних полімерів в процесі виготовлення герметики діляться на: бітумні, тіоколові, акрилові, поліуретанові і силіконові. Крім того розрізняються підвиди герметика: каучукові, силікатні і так далі. Залежно від призначення розрізняють однокомпонентні герметики і змішані двокомпонентні.

Найтриваліший термін експлуатації близько 40 років у силіконового герметика прекрасно з'єднується зі скляними, керамічними, дерев'яними та металевими поверхнями. Його відрізняє стійкість до високих температур і сонячних променів, завдяки чому його застосовують і в зовнішніх роботах. Розрізняють санітарний, кислотний і нейтральний герметик силіконовий. Для металевої поверхні рекомендується застосовувати нейтральний, а для підвищення стійкості до високої температури нейтральний термостійкий герметик. Для дерев'яних, керамічних і пластикових предметів використовується кислотний вид силіконового герметика. Санітарний герметик володіє антигрибковими властивостями і перешкоджає появі цвілі.

Герметики на основі акрилов порівняно з силіконовими не еластичні, їх застосовують для забивання щілин і на дерев'яних, цегляних, бетонних поверхнях і для штукатурці. Крім того шви з використанням акрилових герметиків легко змиваються водою їх можна фарбувати і оштукатурувати. При застосуванні в закритих приміщеннях необхідно використовувати засоби захисту.

Всі позитивні характеристики вищеописаних видів поєднує в собі поліуретановий герметик. Він характеризується стійкістю до вологості, лугів і кислот і не схильний до механічних впливів, має високий рівень адгезії до різних матеріалів. Його часто застосовують для ремонту швів, де застосовувався силіконовий герметик.

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

НОВИНКА! Клей столярний НОВИНКА! Клей столярний водостійкий Грунт-эмаль по ржавчине алкидно-уретановая «3
вгору