• Національний кешбек
  • 25 років працюемо та вдосконалюемося для вас

Енциклопедія

Як працювати з монтажною піною

Всі ми знаємо, що монтажні піни при ремонтних роботах використовуються практично завжди. І необхідну роботу слід виконувати в теплий сезон року, а краще при температурі порядку від + 3-5º до + 25-30º. Все бажано робити при такій температурі, так як застигання краще протікає. Звичайно ж, існують і піни для зимового періоду, але це вже інша тема. І найважливіше, пам'ятайте, що з піною працюють категорично тільки в рукавичках.

Завжди майбутній об'єкт необхідно вивчити, і рекомендується використовувати піну для обробки щілин, де ширина їх становить від 1 до 6-7 см. Але якщо зазор набагато більше даної довжини, то правильніше буде придбати недорогий матеріал, такі як дерево, цегла, пінопласт, пластик , щоб набагато звузити цю порожнечу. І також навпаки, якщо щілина менше ніж 1 см бажано застосувати шпаклівку, герметик і т.п. матеріали. Перед початком роботи заздалегідь обробіть робоче місце водою. Для такої дії підійде простий звичайний водорозпилювач, який багато домогосподарок використовують для зволоження білизни. А чому власне зволоження? Вся причина в тому, що на затвердіння піни впливає не тільки одна температура навколишнього середовища, але також вологість самої атмосфери. І з цієї причини самою найкращою температурою для проведення робіт монтажною піною є температура + 20º і вологість від 50 до 70%. Перед тим, як використовувати піну необхідно близько 1 хвилини потрясти балон. Дана дія проробляється для того, щоб склад монтажної піни, міг придбати одноманітну масу, так як монтажна піна складається з різних хімічних компонентів, і вони повинні гарненько між собою змішатися. Порядок дій з монтажною піною такий:

1. Знімаємо кришку від балона.

2. Трубочку з'єднуємо з адаптером

3. Балон монтажної піни тримаємо догори дригом.

І протягом робочого часу балон зобов'язаний бути в такому положенні. Це робиться з причини того, що газ, який витісняє речовина, набагато легше інших компонентів, тому при триманні балона догори дригом, склад піни добре змішується. Тепер сміливо можете наносити вашу піну. Щілини запінювати рекомендується на 1/3 простору, так як сама піна ще й збільшується в 3-4 рази. При запінюванні вертикальних зазорів роботу краще починати знизу і підніматися потихеньку вгору, так як в цьому варіанті ще не застиглій піні є за що триматися. Після закінчення даної процедури необхідно речовину скропити водою. І це знову ж робиться по причині того, що процес затвердіння і вспінювання відбувається набагато швидше. По-закінченні 30 хвилин, якщо речовини не зовсім достатньо, можете ще трохи додати. Проте не перестарайтеся, тому що все зайве потрібно буде зрізати. А це, як правило, гроші на вітер. Все-таки, якщо піни вийшло занадто багато, зріжте акуратно непотрібне спеціальним ножем. Монтажна піна застигає по закінченні не менше 8 годин з моменту початку роботи. І наостанок одна важлива деталь: так як піна боїться впливу ультрафіолетового світла, для її повного застигання потрібно обробити фарбою, ущільнювачем, яким-небудь цементним розчином, або укрити лиштвами.

Ознайомиться з продукцією торгової марки Rolax Ви можете скачавши прайс-лист або на сторінці сайту продукція. 

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

НОВИНКА! Клей столярний НОВИНКА! Грунт-емаль по іржі алкідно-уретанов Грунт-эмаль по ржавчине алкидно-уретановая «3
вгору