• 25 років працюемо та вдосконалюемося для вас

Енциклопедія

Способи фарбування стін водоемульсійною фарбою

Фарбування є самим найпростішим способом по радикальному оновленню інтер'єру. Стіни, на яких водоемульсійна фарба, можуть бути всередині будь-якого приміщення, вони не страшаться зайвої вологості, високих або низьких температур. Крім того за ними дуже легко доглядати завдяки тому що на них не відбувається накопичення пилу і їх добре мити, якщо є необхідність ви можете легко виконати оновлення кольору без необхідності в попередній роботі. Для приведення поверхні стін квартири в порядок, ви не повинні наймати бригаду ремонтників, всю роботу можна виконати самостійно.

Для того щоб пофарбувати стіни водоемульсією вам знадобиться фарба, великий малярський валік, маленький валік з довгою ручкою, малярний скотч, малярний піддон, драбина, маленький пензль, волога ганчірка.

Водоемульсійна фарба наноситься набагато простіше ніж, наприклад масляна. Вона відмінно підійде будь-якому починаючому маляру завдяки тому, що її легше наносити на поверхню і не потрібна попередня грунтовка, вона швидко засихає і на ній не можна помітити сліди від пензлика.

Вам необхідно визначиться з необхідністю глянцевої або матової поверхні на стінах. Багато чого при цьому визначається обраним вами інтер'єром. Вам необхідно враховувати неможливість приховування на матовій фарбі незначних нерівностей на стіні, і навпаки глянцева фарба може їх підкреслити.

Ви можете самостійно підібрати відтінок фарби або відвідати спеціалізований магазин. Початківцям краще вибирати 2-ий варіант. Фахівці зможуть вам допомогти не тільки з визначенням кольору, але також можуть розповісти про властивості, які має кожна конкретна марка.

Перед фарбуванням вам потрібно обклеїти малярським скотчем плінтуси, одвірки, стики на стінах і стелі.

Обробка повинна починатися з великої поверхні. Вам потрібно налити в піддон фарбу і занурити туди валік. Валік потрібно прокотити на піддоні, для того щоб фарба лягла максимально рівно. В іншому випадку поверхня стін покриється плямами і лисинами.

Робота повинна починатися з прокатування валіка вниз і вгору з урахуванням рівномірності покриття. Ділянки, які розташовуються по одвірках і віконним рамам потрібно фарбувати, використовуючи маленький пензлик, використовуючи короткі пересічні мазки. Не потрібно занурювати пензль всередину ємності більше ніж на третину, так можлива поява плям.

Для фарбування верхньої частини стіни, ви повинні використовувати драбину або валік на довгій ручці.

Щоб пофарбувати стіну за батареями ви повинні скористатися маленьким валіком з довгою ручкою. Вам потрібно закрити батарею плівкою і діяти з акуратністю, намагатися не забруднити місця, які відкриті.

Виконайте просушку стін і нанесіть 2-ий шар фарби, дотримуючись тієї ж технології. Щоб отримати ідеальне покриття вам може знадобитися 3-й шар. Це все визначається насиченістю обраного вами відтінку. 

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

НОВИНКА! Клей столярний НОВИНКА! Клей столярний водостійкий Клей-піна професійна всесезонна
вгору