Енциклопедія

Як правильно пофарбувати велосипед

Велосипедна рама, як би ви акуратно не їздили, з часом набуває вельми помітні подряпини, відколи, а сама фарба потроху облупляється. Виглядає все це не дуже красиво, тому кожен волею-неволею замислюється про фарбування велосипеда. У цій статті мова, як ви вже здогадалися, піде про те, як пофарбувати раму самому і що для цього нам буде потрібно.

Для початку давайте визначимося з необхідними матеріалами для фарбування нашого залізного коня. По-перше, сама фарба. Придбати фарбу треба з розрахунку, що знадобиться приблизно 300-400 грам фарби. Фарбу краще брати призначену для металевих виробів. Якщо ваш велосипед подряпаний дуже вже сильно, то тоді знадобиться і наждачний папір. Брати його слід під номерами 400 і 600. Якщо є зайві гроші можна придбати знежирювач, але якщо фарбування бюджетне, то можна обійтися і без нього. Для позбавлення від всіх подряпин слід запастися солідним запасом грунтовки. І життєво необхідний паперовий скотч.

Нашим першим кроком буде розбирання велосипеда. Якщо щось зняти у вас не виходить, або ви не плануєте фарбувати якусь деталь, то її слід обернути в паперовий скотч.

Перед фарбуванням велосипеда слід його гарненько помити, а всі наклейки здерти. Зрештою, їх можна приклеїти потім.

Третій крок - це вже безпосередньо підготовка до фарбування, а саме - оштукатурювання. Поверхня рами повинна бути якомога більш гладкою. Шкурить найкраще з водою, щоб навіть найменші частинки пішли з рами.

Після всіх виконаних операцій, протираємо насухо раму, щоб не залишилося ні єдиної краплі на ній, вішаємо туди, де вироблятиметься фарбування.

Після того, як рама висохла, беремо ґрунтовку і починаємо проводити фарбування. Взагалі, це необов'язково, як зазначалось раніше, якщо на рамі немає глибоких подряпин. Якщо ж присутні ділянки голого металу, то грунтовка такої рами повинна проводитися в обов'язковому порядку.

Після фарбування ґрунтовкою раму та інші пофарбовані вами деталі варто відкласти на день-два, оскільки час схоплювання залежить від температури і типу самого грунту, який ви придбали.

Далі слід знову відшкурити раму, тепер вже вкриту ґрунтовкою. Шкурить треба доти, поки рама не стане ідеально гладкою, без всяких нерівностей і шорсткостей.

Потім, нарешті, беремо фарбу, щоб почати безпосередньо фарбування велосипеда. Якщо ви хочете, щоб на вашій рамі красувався якийсь неабиякий візерунок, то вам слід знати, що наносити всі необхідні вам кольори слід «в один захід». Щоб візерунок вийшов симпатичним, за допомогою паперового скотча викладіть візерунок, а вже потім приступайте до фарбування.

Після повного висихання збираємо велосипед.

Хай щастить!

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

Новый цвет! Грунт-эмаль «3IN1» теперь доступн FOAM FIX Клей столярный водостойкий «GERMAN PVA-D3»
вгору