• 25 років працюемо та вдосконалюемося для вас

Каталог продукції

Грунт-емаль по іржі алкідно-уретанова «3 IN 1»

Грунт-емаль по іржі алкідно-уретанова «3 IN 1»

Особливості

3 в 1 - перетворювач іржі, ґрунтовка, фінішна емаль
СТОП ІРЖА – надійно захищає метал від корозії
Може наноситися прямо на іржу *
Пасивує поверхню металу, не допускаючи розвиток підплівкової корозії
Стійка до складних погодних умов
Міцна та довговічна
Володіє високою покривною здатністю та відмінною адгезією

Опис

Склад: Алкідно-уретанова смола, інгібітор корозії, пігменти, розчинник, спеціальні допоміжні добавки.

Призначення: Для декоративно-захисного фарбування виробів і конструкцій з чорних металів (залізо, сталь, чавун тощо) із залишками іржі та окалини, що міцно тримаються, а також дерев'яних та мінеральних поверхонь, всередині і зовні приміщення. Може наноситися на поверхні раніше покриті алкідними, алкідно-уретановими, поліуретановими, нітроцелюлозними та іншими матеріалами на основі органічних розчинників. Рекомендується для фарбування металевих дверей, воріт, гаражів, огорож, решіток, кованих виробів, радіаторів опалення, промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, залізничного транспорту, трубопроводів, цистерн тощо.

Властивості: Одночасно виконує функції перетворювача іржі, ґрунтовки та фінішного декоративного покриття, що дозволяє скоротити вартість і час проведення робіт. Пасивує поверхню металу, не допускаючи розвиток підплівкової корозії. Характеризується високою покривною здатністю і відмінною адгезією (зчеплення) до поверхні, що фарбується. Утворює міцну зносостійку захисну плівку, стійку до складних погодних умов та надійно захищаючу метал від корозії протягом тривалого часу.

Характеристики

Фасування 0,75 л, 2л
Зовнішній вигляд Напівглянцева: № 401-410, 412
Матова: № 411
Застосування Для зовнішніх і внутрішніх робіт
Спосіб нанесення Пензель, валик, фарборозпилювач
Витрати на один шар 80-120 мл/м²  в залежності від типу поверхні та методу нанесення
Час висихання при температурі 20°C і вологості 60% На відлип – 6 годин, експлуатувати і наносити наступний шар можна через 12 годин, піддавати максимальному навантаженню через тиждень
Плівкоутворююче Алкідно-уретанова смола
Розчинник «Ролакс РК-005» або уайт-спірит
Гарантійний термін зберігання 18 місяців від дати виробництва

Тонування

Білу емаль можна тонувати в світлі кольори універсальними пігментними пастами ручним або машинним способом.

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні: Оброблювана поверхня повинна бути міцною, сухою і чистою, без пилу, жирових, біологічних та інших забруднень. * Пухку та відшаровану іржу видалити відповідними інструментами!!! Старі гладкі глянцеві покриття відшліфувати до матовості.

Нанесення: Безпосередньо перед застосуванням емаль слід ретельно перемішати до отримання однорідної маси, при необхідності розбавивши до робочої в'язкості розчинником «Ролакс РК-005» (аналог уайт-спіриту). Роботи проводити при температурі (навколишнього середовища, емалі і поверхні що фарбується) від + 5°C до + 25°C та відносній вологості повітря не вище 80%. Наносити рівномірним тонким шаром за допомогою пензля, валика або фарборозпилювача. Для отримання повноцінного покриття рекомендується наносити не менше 2-х шарів емалі. Інструмент промити розчинником відразу після використання. Закриту тару із залишками продукту утилізувати в організованих місцях збору побутових відходів.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати в герметичній заводській упаковці при температурі не вище 30°C, не допускати попадання прямих сонячних променів.

Заходи безпеки: Роботи проводити в добре провітрюваному приміщенні. Для захисту рук використовувати гумові рукавички, органів дихання - респіратор, очей - захисні окуляри. Під час роботи не палити!

БЕРЕГТИ ВІД ВОГНЮ! БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ!

Відео застосування

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

НОВИНКА! Клей столярний НОВИНКА! Клей столярний водостійкий Клей-піна професійна всесезонна
вгору