Енциклопедія

Фарбування стін

Під час ремонту в квартирі нерідко доводиться стикатися з видами робіт, виконати які під силу тільки за допомогою професіонала. Однак фарбування стін є одним з найбільш простих видів оздоблювальних робіт. Слідуючи деяким рекомендаціям і дотримуючи всі технології, ви зможете впоратися з поставленим завданням без особливого клопоту.

Безсумнівно почати слід з підготовки поверхні стін. Для початку нам слід видалити зі стіни попереднє покриття (як правило це старі шпалери, а також фарба, в деяких випадках зустрічається побілка), також важливо вирівняти за допомогою шпаклівки поверхню стіни. Після того, як вона остаточно висохне, зачищаємо стіну наждачним папером. Останнім етапом у процесі підготовки є покриття стіни грунтовкою.

Перш ніж перейти до самого фарбування, необхідно правильно підібрати інструмент для фарбування. Як правило перевагу віддають малярським пензлям, а також валікам. Матеріал інструмента залежить від того, яку фарбу ви будете використовувати. Наприклад, для водоемульсійною фарби підійде пензль з штучною щетиною і валік з фетровою поверхнею.

Тепер перейдемо безпосередньо до робіт з фарбування. Фарбу слід розбавити водою до необхідної вам консистенції, потім налийте її в спеціально призначену ванночку і розкочуйте валиком. Зазвичай професіонали беруться за фарбування стін від вікна. Пензлем зручніше профарбовувати різні нерівності, виступи і кути, які не під силу пофарбувати за допомогою валіка. Саме з цього і варто почати. А далі валіком фарбуємо залишки рівної частини стіни. Найзручніше фарбувати зверху вниз, при цьому важливо рівномірно розподілити фарбу по всій поверхні стіни. Наносити наступний шар потрібно тільки переконавшись у тому, що попередній шар добре просох.

Важливо уникати протягів і попадання прямих сонячних променів в щойно фарбоване приміщенні, так як ці фактори можуть вплинути на якість вашої роботи. При дотриманні цих нескладних правил фарбування стін буде не тільки легким і швидким, але ще й якісним. 

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

Новый цвет! Грунт-эмаль «3IN1» теперь доступн FOAM FIX Клей столярный водостойкий «GERMAN PVA-D3»
вгору