Енциклопедія

Як грамотно вибрати фарбу для виробів з деревини

Великий асортимент лакофарбової продукції на будівельному ринку відкриває величезну кількість можливостей для здійснення забарвлення різних поверхонь. Вибираючи ту чи іншу фарбу необхідно враховувати невеликі чинники. Про те, як придбати фарбу для поверхонь з деревини, ми докладніше поговоримо в нашій невеликій статті.

До придбання фарби для дерев'яних поверхонь необхідно підійти дуже ретельно, як і до придбання фарби для металу.

Отже, перш ніж придбати фарбу для поверхонь з деревини, необхідно взяти до уваги такий фактор як: умови експлуатування дерев'яних поверхонь, можливість їх повторної обробки фарбою, сумісність даної фарби зі застарілим покриттям, методи фарбування дерев'яних покриттів.

Прозорі види фарб застосовуються, як правило, для того, щоб поліпшити красу деревини, а також для захисту від механічного впливу, негативних впливів і зовнішнього атмосферного середовища. Вони зроблені на основі акрилу, алкід, масла та поліуретану, а також перлохлорвініла. Єдиний недолік даної групи фарб - великий рівень загоряння і токсичність. До прозорих типів фарби відносять всілякі глазурі, лаки, просочення.

До непрозорих типів фарби відносять, відомі давно масляні види фарб, також завоювали поширеність алкідні фарби, які володіють відмінним вологозахисною якістю, поліуретанові та акрилові емалі і лаки, володіють високим рівнем світо- і кольоростійкості. Оцінивши всі дані фактори і величезний існуючий вибір фарб, Ви зможете вибрати необхідний Вам варіант. 

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

Новый цвет! Грунт-эмаль «3IN1» теперь доступн FOAM FIX Клей столярный водостойкий «GERMAN PVA-D3»
вгору