Енциклопедія

Внутрішнє оздоблення приміщення

Внутрішнє оздоблення визначає, як виглядатиме приміщення зсередини, наскільки воно буде красивим і комфортним. Залежно від мрії і можливостей, у тому числі і фінансових, обробка може відтягнути приблизно половину всіх коштів витрачених на будівлю. Фантазія і доходи у всіх різні, також як і варіанти внутрішнього оформлення. Обробку роблять після установки всіх потрібних комунікаційних систем. Починається вона з вирівнювання стін, підлоги і стелі за допомогою звичайної штукатурки. Штукатурка виконує не тільки декоративну функцію, вона також є вогнетривкою, тепло-і влагоізоляційною. На поверхню, вирівняну штукатуркою можна клеїти шпалери, встановлювати плитку, пластикові, скляні панелі, дерев'яні елементи, пофарбувати і сила-силенна інших форм і матеріалів.

Традиційно обробку починають із стелі. Для дерев'яних будівель їх виконують з вагонки. Правда даний матеріал з тим же успіхом застосовують і в цегляних будинках.

Стіни традиційно фарбують водоемульсійною фарбою або клеять шпалери. Це найпримітивніші і поширені методи оформлення.

Шпалери діляться на паперові, вінілові та тканинні. Найзнаменитіші паперові шпалери, які дозволено швидко і результативно приклеїти на стіни за допомогою клею. Є й рідкі шпалери, які є фактично тією ж штукатуркою. Тканинні шпалери забезпечують ярус звукоізоляції, мають пилевідштовхуючий і антистатичний результат. Але вони вбирають вологу і запахи з цього підходять не для всіх приміщень. Також їх вартість не кожним по кишені.

Для ванної, санвузлів і кухонь традиційно застосовують керамічну плитку. На сучасному ринку достатньо широкий вибір плитки. Іноді застосовують і декоративний камінь для оздоблення стін. Також застосовують дерев'яні панелі.

Для підлоги необхідно застосовувати матеріали, які не тільки подобаються, але і які з фактичної сторони підходять до даного приміщення. Для підлоги в коридорі, передпокою та кухні розумно застосовувати плитку або ламінат, тому що ці ділянки вимагають додаткової твердості і витримки. У ванній кімнаті також краще застосовувати керамічну плитку, пробкові панелі або не промокаючі килимові покриття.

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

Новый цвет! Грунт-эмаль «3IN1» теперь доступн FOAM FIX Клей столярный водостойкий «GERMAN PVA-D3»
вгору