Енциклопедія

Як вибрати фарбу для металу

Всім відомо, що багато конструкції на дачних ділянках вимагають використання металевих елементів або навіть металевих конструкцій. Не секрет, що на металі з часом з'являється іржа. Але якщо ви виберете правильну фарбу і обробите метал, йому не загрожуватиме корозія. Поговоримо докладніше про це.

Визначимося з використанням виду фарби

Захист поверхні від іржі може відбуватися активно і пасивно. При пасивному способі створюють спеціальну оболонку, що заважає проникненню кисню і вологи на метал.

Активний захист уповільнює процес окислення металу за допомогою матеріалів, що мають в своєму складі інгібіторні речовини і речовини, що перешкоджають корозії.

Величезна популярність у алкідної фарби, яка виготовлена ​​з синтетичних складових. Цю фарбу наносять на метал, після чого розчинники випаровуються, а поверхня виявляється нібито обтягнутою плівкою.

В розчині містяться пігменти, завдяки яким розчин укривний, а поверхня стає дуже стійкою до впливу ультрафіолету і сонячних променів.

Нітроемаль: потрібна чи ні?

Деякий час тому швидковисихаючу нітроемаль вважали оптимальним покриттям для захисту металу від іржі. Також відомо, що вона чутлива до високої вологості. Якщо вологість стає вище 70%, то на плівці, що утворилася з'являються білі сліди.

Ще один мінус цього покриття - воно нестійке до жиру, тобто там, де ви плануєте готувати шашлики, краще не покривати метал нітроемалью. Навіть невеликі мікровібрації, що не розпізнаються нашим оком, призводять до псування нітроемалі.

На великих конструкціях з металу найчастіше раніше руйнується фарба, а потім і метал. Так що нітроемаль як захисне покриття погано себе зарекомендувала.

Більш якісно захистити ваші металеві поверхні вам вдасться за допомогою фарб з бітуму. Їх перевагою є й те, що вони прості в нанесенні. Ви зможете нанести їх розпилювачем або ж використовувати в допомогу пензль (наноситься один шар). Емалі з органічного кремнію також допоможуть захистити метал від дії високої температури.

Ось ми і розповіли про те, як правильно підібрати засоби захисту металу, ознайомтеся з особливостями наших фарб і емалей.Дуже важливо вміти вибирати лакофарбові матеріали. Бо таким чином ви зможете захистити метал від передчасного псування. 

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

Новый цвет! Грунт-эмаль «3IN1» теперь доступн FOAM FIX Клей столярный водостойкий «GERMAN PVA-D3»
вгору