• 25 років працюемо та вдосконалюемося для вас

Каталог продукції

Засіб від висолів багатофункціональний «Антивисол 3в1»

Засіб від висолів «Антивисол 3в1»

Особливості

3 в 1 - ґрунтовка, блок солі, гідрофобізатор (вологоізолятор)
Глибоко просочує та зміцнює основу
Блокує вихід солей на поверхню
Надійно захищає поверхню від вологи та інших атмосферних впливів
Легко наноситься та швидко висихає (30 хвилин)
Екологічно чистий продукт, без запаху
При самостійному використанні перешкоджає забрудненню поверхні
Підвищує адгезію (зчеплення) та збільшує термін служби комплексного покриття
Сприяє зниженню витрати та рівномірному нанесенню наступних матеріалів
Не перешкоджає «диханню» поверхні та не змінює її колір
Створює легкий «мокрий ефект»

Опис

Склад: Висококонцентрована водна дисперсія модифікованого акрилового сополімеру з додаванням спеціальних допоміжних речовин.

Призначення: Для запобігання утворенню висолів на різноманітних мінеральних поверхнях, таких як керамічна та силікатна цегла, шлакоблок, природний камінь, бетон, гіпс, тротуарна плитка, черепиця, штукатурка, цементно-піщані стяжки тощо, всередині і зовні приміщення.

Властивості: Одночасно виконує функції ґрунтовки, блоку висолів та гідрофобізатора (вологоізолятора). Завдяки ультра дрібним часткам, з діаметром, що не перевищує 40 нанометрів, глибоко просочує поверхню, зміцнює її та утворює дуже щільний захисний шар, який блокує вихід солей на поверхню з одного боку і захищає поверхню від вологи та інших атмосферних впливів з іншого. Сприяє зниженню витрати та рівномірному нанесенню наступних матеріалів, підвищує адгезію (зчеплення) та збільшує термін служби комплексного покриття, при самостійному використанні перешкоджає забрудненню поверхні. Засіб безпечний для здоров'я і практично не має запаху, легко наноситься і швидко висихає, не перешкоджає «диханню» поверхні та не змінює її колір, створює легкий «мокрий ефект».

Характеристики

Фасування 5 л
Зовнішній вигляд

Після висихання безбарвний

Колір Прозорий злегка мутнуватий
Застосування Для зовнішніх та внутрішніх робіт
Спосіб нанесення Пензель, валик, фарборозпилювач
Витрата на один шар 100-200 мл/м² в залежності від типу поверхні та методу нанесення
Час висихання при температурі 25°C і вологості 60% На відлип - 30 хвилин, поверхня готова до експлуатації через 2 години
Плівкоутворююче Модифікована акрилова дисперсія
Розчинник Вода
Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дати виробництва

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні: Оброблювана поверхня повинна бути міцною, сухою і чистою, БЕЗ ВИСОЛІВ, пилу, іржі, жирових, біологічних та інших забруднень. Ділянки поверхні, уражені висолами, очистити від кристалів солі жорсткою щіткою та шпателем, потім ретельно просочити 10% -м водним розчином лимонної кислоти, витримати 15 хвилин (за цей час солі в порах розчиняться) та промити великою кількістю води, обов'язково добре висушити, процедуру повторювати до повного видалення висолів з поверхні.

Нанесення: Безпосередньо перед застосуванням, засіб слід ретельно перемішати. Роботи проводити при температурі від + 5°C до + 25°C і вологості не вище 80%. Наносити рівномірним тонким шаром за допомогою пензля, валика або фарборозпилювача. Сильно вбираючі поверхні обробити в 2 шари з проміжною сушкою не менше 1 години. Інструмент промити водою відразу після використання. Закриту тару із залишками продукту утилізувати в організованих місцях збору побутових відходів.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати в герметичній заводській упаковці при температурі від + 5°C до + 25°C.

Зберігати в недоступному для дітей місці!

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

НОВИНКА! Клей столярний НОВИНКА! Клей столярний водостійкий Клей-піна професійна всесезонна
вгору