Каталог продукції

Лак фасадний акриловий «AQUALACK FACADE»

Лак фасадний акриловий «AQUALACK FACADE»

Особливості

Атмосферостійкий, надійно захищає поверхню від вологи та бруду
Не містить шкідливих для здоров'я органічних розчинників і практично не має запаху
Не змінює колір та фактуру поверхні
Швидко висихає
Не жовтіє та не розтріскується з часом
Не перешкоджає «диханню» поверхні
Має відмінну адгезію до різних типів основ
У тонованому вигляді може застосовуватися як лазур для декоративних робіт
Легко наноситься, рівномірно розподіляючись по поверхні не утворюючи патьоків

Опис

Склад: Водна дисперсія акрилового сополімеру, воскова та інші допоміжні добавки. Вміст ЛОС відповідає вимогам Технічного регламенту, Наказ МЕРТУ № 1394 від 02.10.2018: таблиця «А», підкатегорія «5», тип «WB», норма з 01.01.2024 ≤ 130 г/л, фактичний вміст ≤ 130 г/л.

Призначення: Для декоративно-захисного лакування фасадних і внутрішніх частин мінеральних, дерев'яних та деревоподібних поверхонь. Рекомендується для лакування штучного і природного каменю, бетону, цегли, декоративної фасадної плитки і штукатурки, а також дерев'яних фасадів будівель, зрубів та альтанок, огорож, садових меблів та інших виробів і поверхонь, експлуатованих в умовах атмосферного впливу. У тонованому вигляді може застосовуватися як лазур для декоративних робіт. Увага! Не застосовувати для лакування підлог та поверхонь на яких може затримуватися вода.

Властивості: Атмосферостійкий, забезпечує надійний захист поверхні від вологи та бруду, зберігає її колір і фактуру, не жовтіє і не розтріскується з часом. Має відмінну адгезію до різних типів основ, не містить шкідливих для здоров'я органічних розчинників і практично не має запаху, легко наноситься та швидко висихає, не перешкоджає «диханню» поверхні.

Характеристики

Фасування 1 л, 3 л
Зовнішній вигляд Глянцевий, матовий
Колір Безбарвний
Можливість тонування Тонується до стану лазурі
Застосування Для зовнішніх і внутрішніх робіт
Спосіб нанесення Пензель, валик, фарборозпилювач
Витрата на один шар 80-120 мл/м² в залежності від типу поверхні та методу нанесення
Час висихання при температурі 20°C і вологості 60% На відлип – 60 хвилин, наступний шар можна наносити через 3 години, повна полімеризація - 2 тижні
Плівкоутворююче Акрилова дисперсія
Розчинник Вода
Гарантійний термін зберігання 18 місяців від дати виробництва

Тонування

Тонується водними або універсальними пігментами, ручним або машинним способом.

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні: Оброблювана поверхня повинна бути міцною, сухою і чистою, без пилу, жирових, біологічних та інших забруднень. Безпосередньо перед застосуванням, лак слід ретельно перемішати до отримання однорідної маси, при необхідності розбавивши водою. Роботи проводити в добре провітрюваному місці при температурі (навколишнього середовища, лаку та оброблюваної поверхні) від +5°C до +30°C і вологості не вище 80%.

Нанесення: Наносити рівномірним тонким шаром за допомогою пензля, валика або фарборозпилювача. Для отримання повноцінного покриття рекомендується наносити не менше 2-х шарів лаку. Інструмент промити водою відразу після використання. Не викидати у стоки, водойма чи ґрунт. Рідкі залишки передати в місця збору спеціальних відходів. Сухі залишки та порожню тару можна утилізувати як звичайне будівельне сміття.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати в герметичній заводській упаковці при температурі від +5°C до +30°C, не допускати попадання прямих сонячних променів.

Заходи безпеки: Для захисту рук використовувати гумові рукавички, органів дихання - респіратор, очей - захисні окуляри.

ЗБЕРІГАТИ В НЕДОСТУПНОМУ ДЛЯ ДІТЕЙ МІСЦІ!

Дивитися відео

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

Новый цвет! Грунт-эмаль «3IN1» теперь доступн FOAM FIX Клей столярный водостойкий «GERMAN PVA-D3»
вгору