• 25 років працюемо та вдосконалюемося для вас

Каталог продукції

Емаль акрилова радіаторна водно-дисперсійна «RADIATOR»

Емаль акрилова радіаторна водно-дисперсійна «RADIATOR»

Особливості

Термостійка (до 100°C) та зносостійка
Не містить шкідливих для здоров'я органічних розчинників
Без запаху
Не жовтіє з часом
Швидко висихає (60 хвилин)
Може наноситися безпосередньо на метал, а також на старі масляні та алкідні покриття
Володіє високою покривною здатністю та відмінною адгезією
Легко наноситься, рівномірно розподіляючись по поверхні
Витримує багаторазове миття із застосуванням побутової хімії

Опис

Склад: Ультра-білий пігмент у водній дисперсії акрилового полімеру з додаванням інгібітору миттєвої корозії та спеціальних допоміжних добавок.

Призначення: Для декоративно-захисного фарбування нових і оновлення старих радіаторів опалення, всередині приміщення. Може наноситися на чорні метали (сталь, чавун), мінеральні (штукатурка, цегла тощо), дерев'яні та деревоподібні основи, а також на поверхні, які були раніше пофарбовані масляними, алкідними і акриловими фарбами.

Властивості: Не містить шкідливих для здоров'я органічних розчинників, завдяки чому практично не має запаху. Володіє високою покривною здатністю та відмінною адгезією (зчеплення) до поверхні, що фарбується, легко наноситься і швидко висихає, не жовтіє з часом. Утворює гладке білосніжне покриття стійке до нагрівання (до 100°C), високих механічних навантажень та багаторазового миття із застосуванням побутової хімії. Може наноситися безпосередньо на метал не викликаючи його корозії.

Характеристики

Фасування 0,75 л
Зовнішній вигляд Глянцева
Колір Сніжно-біла
Застосування Для внутрішніх робіт
Спосіб нанесення Пензель, валик, фарборозпилювач
Витрата на один шар 80-120 мл/м² в залежності від типу поверхні та методу нанесення
Час висихання при температурі 20°C і вологості 60% На відлип – 60 хвилин, наступний шар можна наносити через 2 години, експлуатувати поверхню через 8 годин, мити не раніше ніж через 2 тижні
Плівкоутворююче Акрилова дисперсія
Розчинник Вода
Гарантійний термін зберігання 18 місяців від дати виробництва

Тонування

Тонується в світлі кольори водними та універсальними пігментними пастами ручним або машинним способом.

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні: Оброблювана поверхня повинна бути міцною, сухою і чистою, без пилу, іржі, жирових, біологічних та інших забруднень. Для поліпшення адгезії і отримання більш довговічного покриття метал рекомендується заґрунтувати антикорозійною ґрунтовкою «Rolax GF-021», деревину – ґрунтовкою по дереву «Rolax Base», мінеральні поверхні - акриловою ґрунтовкою «Rolax Acryl Grunt», старі гладкі глянцеві покриття відшліфувати до матовості.

Нанесення: Безпосередньо перед застосуванням емаль слід ретельно перемішати до отримання однорідної маси, при необхідності розбавивши водою до робочої в'язкості. Роботи проводити при температурі (навколишнього середовища, емалі і поверхні, що фарбується) від +10°C до +30°C та відносній вологості повітря не вище 80%. Наносити рівномірним тонким шаром за допомогою пензля, валика або фарборозпилювача. Для отримання повноцінного покриття рекомендується наносити не менше 2-х шарів емалі. Інструмент промити водою відразу після використання. Закриту тару із залишками продукту утилізувати в організованих місцях збору побутових відходів.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати в герметичній заводській упаковці при температурі від +5°C до +30°C, не допускати попадання прямих сонячних променів.

ЗБЕРІГАТИ В НЕДОСТУПНОМУ ДЛЯ ДІТЕЙ МІСЦІ!

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

НОВИНКА! Клей столярний НОВИНКА! Клей столярний водостійкий Клей-піна професійна всесезонна
вгору