Каталог продукції

Ґрунтовка для металу алкідна «ГФ-021»

Ґрунтовка для металу алкідна «ГФ-021»

Особливості

СТОП ІРЖА – надійно захищає метал від корозії
Zn₃(PO₄)₂ – містить фосфат цинку
ЕКСПРЕС ВИСИХАННЯ – 30 хвилин *

Може наноситися прямо на іржу **

Пасивує поверхню металу, не допускаючи розвиток підплівкової корозії
Добре шліфується
Знижує витрату фінішних матеріалів та забезпечує їх міцне зчеплення з поверхнею, що фарбується
Підвищує атмосферостійкість та антикорозійні властивості комплексного покриття
Подовжує термін служби, як самого покриття, так і металу в цілому
Може застосовуватися самостійно в якості тимчасового антикорозійного захисту
Підходить для грунтування як під органорозчинні, так і під водорозчинні матеріали

Опис

Склад: Гліфталева алкідна смола, модифікована ефірами льняного масла, інгібітор корозії, фосфат цинку, мікронізований мармур, пігменти, розчинник, спеціальні допоміжні добавки.

Призначення: Для первинної обробки чорних металів (залізо, сталь, чавун) із залишками іржі та окалини, що міцно тримаються, а також дерев'яних і мінеральних поверхонь, перед нанесенням різноманітних емалей та фарб, всередині і зовні приміщення. Може застосовуватися самостійно в якості тимчасового антикорозійного захисту. Рекомендується для підготовки до фінішного фарбування металевих дверей, воріт, гаражів, огорож, решіток, кованих виробів, радіаторів опалення, промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, залізничного транспорту, трубопроводів, цистерн тощо.

Властивості: Швидко висихає, добре шліфується, знижує витрату фінішних матеріалів та забезпечує їх міцне зчеплення з поверхнею, що фарбується. Пасивує поверхню металу, не допускаючи розвиток підплівкової корозії. Підвищує атмосферостійкість та антикорозійні властивості комплексного покриття, подовжує термін служби, як самого покриття, так і металу в цілому.

Характеристики

Фасування 0,9 кг, 2,8 кг, 12 кг, 20 кг, 50 кг
Зовнішній вигляд

Гладка матова

Колір Біла, сіра, чорна, червоно-коричнева
Застосування Для зовнішніх і внутрішніх робіт
Спосіб нанесення Пензель, валик, фарборозпилювач
Витрати на один шар 70-110 г/м² в залежності від типу поверхні та методу нанесення
Час висихання при температурі 20°C і вологості 60%

* На відлип - 30 хвилин, покривати матеріалами на основі води, уайт-спіриту та розчинника «РК-005» можна через годину, матеріалами на основі більш активних розчинників через тиждень

Плівкоутворююче Глифталева алкідна смола
Розчинник «Ролакс РК-006» або сольвент
Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дати виробництва

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні: Оброблювана поверхня повинна бути міцною, сухою і чистою, без пилу, жирових, біологічних та інших забруднень. ** Пухку та відшаровану іржу видалити відповідними інструментами!!!

Нанесення: Безпосередньо перед застосуванням ґрунтовку слід ретельно перемішати до отримання однорідної маси, при необхідності розбавивши до робочої в'язкості розчинником «Ролакс РК-006» (аналог сольвенту), всі інші розчинники використовувати заборонено! Роботи проводити при температурі (навколишнього середовища, ґрунтовки і оброблюваної поверхні) від +5°C до +25°C та відносній вологості повітря не вище 80%. Наносити рівномірним тонким шаром за допомогою пензля, валика або фарборозпилювача. Для отримання повноцінного покриття достатньо 1-го шару, у виняткових випадках, при експлуатації поверхні в особливо агресивному середовищі, нанести 2-й шар з проміжною сушкою не менше години. Інструмент промити розчинником відразу після використання. Закриту тару із залишками продукту утилізувати в організованих місцях збору побутових відходів.

 Умови зберігання: Зберігати і транспортувати в герметичній заводській упаковці при температурі не вище 30°C, не допускати попадання прямих сонячних променів.

 Заходи безпеки: Роботи проводити в добре провітрюваному приміщенні! Для захисту рук використовувати гумові рукавички, органів дихання - респіратор, очей - захисні окуляри! Під час роботи не палити!

 БЕРЕГТИ ВІД ВОГНЮ! БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ!

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

Новый цвет! Грунт-эмаль «3IN1» теперь доступн FOAM FIX Клей столярный водостойкий «GERMAN PVA-D3»
вгору