Каталог продукції

Фарба супермиюча акрилова "SUPER WASH"

Фарба супермиюча акрилова

Особливості

Універсальна – для фасаду та інтер'єру
Відповідає 1-му класу по стійкості до мокрого стирання
Не містить шкідливих для здоров'я органічних розчинників і практично не має запаху
Не містить крейди, в якості наповнювача виступає мікронізований мармур
Створює водовідштовхувальний бар'єр
Супер покривна
Має відмінну адгезію
Забезпечує «дихання» стін
Легко наноситься, не утворюючи плям і не розбризкуючись

Опис

Склад: Суміш пігменту та мікронізованого мармуру в водній дисперсії акрилового сополімеру з додаванням тальку та спеціальних допоміжних добавок. Вміст ЛОС відповідає вимогам Технічного регламенту, Наказ МЕРТУ № 1394 від 02.10.2018: таблиця «А», підкатегорія «1», тип «WB», норма з 01.01.2024 ≤ 30 г/л, фактичний вміст ≤ 30 г/л.

Призначення: Для декоративно-захисного фарбування стін в інтер'єрах і на фасадах будівель та споруд різного призначення. Може наноситися на вапняні, гіпсові, цементні та бетонні поверхні, на цеглу і камінь, а також на гіпсокартонні плити та шпалери на паперовій, вініловій, флізеліновій або скловолокнистій основі.

Властивості: Не містить крейди, в якості наповнювача виступає мікронізований мармур, а використання у складі тальку створює водовідштовхувальний бар'єр. Характеризується високою покривною здатністю та відмінною адгезією до поверхні що фарбується, не містить шкідливих для здоров'я органічних розчинників і практично не має запаху, легко наноситься не утворюючи патьоків і не розбризкуючись. Має високу атмосферостійкість та зносостійкість, не перешкоджає «диханню» поверхні. Утворює міцне гладке матове покриття що відповідає 1-му класу по стійкості до мокрого стирання, відповідно до міжнародного стандарту DIN EN 13300.

Характеристики

Фасування 1,4 кг, 14 кг
Зовнішній вигляд Матова
Колір Біла
Можливість тонування Тонується в світлі кольори
Застосування Для внутрішніх та зовнішніх робіт
Спосіб нанесення Пензель, валик, фарборозпилювач
Витрата на один шар 120-140 г/м² в залежності від типу поверхні та методу нанесення
Час висихання при t = 20°C і ϕ = 60% На відлип – 30 хвилин, наступний шар можна наносити через 2 години, мити не раніше ніж через 2 тижні
Плівкоутворююче Акрилова дисперсія
Розчинник Вода
Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дати виробництва

Тонування

Тонується в світлі кольори водними і універсальними пігментними пастами ручним або машинним способом.

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні: Поверхня що фарбується повинна бути міцною, сухою і чистою, без пилу, іржі, жирових, біологічних та інших забруднень. Раніше не пофарбовані мінеральні поверхні повинні бути заґрунтовані водорозчинною акриловою ґрунтовкою.

Нанесення: Безпосередньо перед застосуванням, фарбу слід ретельно перемішати до отримання однорідної маси, при необхідності розбавивши водою. Роботи проводити в добре провітрюваному місці при температурі (навколишнього середовища, фарби та оброблюваної поверхні) від +5°C до +30°C і вологості не вище 80%. Наносити рівномірним тонким шаром за допомогою пензля, валика або фарборозпилювача. Для отримання повноцінного покриття рекомендовано наносити не менше 2-х шарів фарби. Інструмент промити водою відразу після використання. Не виливати у стоки, водойма чи ґрунт. Рідкі залишки передати в місця збору спеціальних відходів. Сухі залишки та порожню тару можна утилізувати як звичайне будівельне сміття.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати в герметичній заводській упаковці при температурі від +5°C до +30°C, не допускати попадання прямих сонячних променів.

Заходи безпеки: Для захисту рук використовувати гумові рукавички, органів дихання - респіратор, очей - захисні окуляри.

ЗБЕРІГАТИ В НЕДОСТУПНОМУ ДЛЯ ДІТЕЙ МІСЦІ!

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

Новый цвет! Грунт-эмаль «3IN1» теперь доступн FOAM FIX Клей столярный водостойкий «GERMAN PVA-D3»
вгору