• 25 років працюемо та вдосконалюемося для вас

Каталог продукції

Ґрунтовка алкідна для деревини «BASE»

Ґрунтовка алкідна для деревини «BASE»

Особливості

Ґрунтовка модифікована ефірами лляної олії
Глибоко просочує та надійно захищає деревину від комах, плісняви, синяви та гнилі
Подовжує термін служби, як самого комплексного покриття, так і деревини в цілому
Вирівнює поглинаючу здатність поверхні
Сприяє зниженню витрати і рівномірному нанесенню наступних матеріалів
Значно підвищує силу зчеплення наступних покриттів з основою
Легко наноситься та шліфується
Не змінює колір і фактуру поверхні
Створює «дихаюче» покриття

Опис

Склад: Алкідна смола, модифікована ефірами лляної олії, в суміші аліфатичних вуглеводнів, біоциди, спеціальні добавки.

Призначення: Для первинної обробки дерев'яних та деревоподібних поверхонь, перед нанесенням різноманітних лакофарбових матеріалів, всередині та зовні приміщення, може використовуватися в якості самостійного деревозахисного покриття.

Властивості: Глибоко просочує та надійно захищає деревину від комах, плісняви, синяви та гнилі. Вирівнює поглинаючу здатність поверхні, сприяє зниженню витрати і рівномірному нанесенню наступних матеріалів, покращує адгезію (зчеплення з поверхнею) і значно подовжує термін служби, як самого комплексного покриття, так і деревини в цілому. Легко наноситься та шліфується, не змінює колір і фактуру поверхні, створює «дихаюче» покриття.

Характеристики

Фасування 0,8 л, 2,5 л
Колір

Безбарвна

Застосування Для зовнішніх та внутрішніх робіт
Спосіб нанесення Пензель, валик, фарборозпилювач, метод занурення або наливу
Витрати на один шар 80-200 мл/м² в залежності від методу нанесення, породи та якості обробки деревини (пиляна, стругана тощо)
Час висихання при температурі 25°С і вологості 60% На відлип - 2 години, шліфування та нанесення наступних покриттів можна проводити через 18 годин
Плівкоутворююче Алкідна смола
Розчинник Не потребує розбавлення
Гарантійний термін зберігання 18 місяців від дати виробництва

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні: Оброблювана поверхня повинна бути міцною, сухою і чистою, без пилу, жирових, біологічних та інших забруднень.

Нанесення: Безпосередньо перед застосуванням ґрунтовку слід ретельно перемішати (засіб готовий до застосування без додавання розчинника). Роботи проводити при температурі від + 5°C до + 25°C і вологості не вище 80%. Наносити за допомогою пензля, валика, фарборозпилювача, методом занурення або наливу. Сильно вбираючі поверхні обробити в 2-3 шари без проміжної сушки. Для отримання гладкого комплексного покриття, оброблену ґрунтовкою деревину, перед нанесенням наступних матеріалів, відшліфувати дрібним наждачним папером та знепилити. Інструмент промити розчинником відразу після використання. Закриту тару із залишками продукту утилізувати в організованих місцях збору побутових відходів.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати в герметичній заводській упаковці при температурі не вище 30°C, не допускати попадання прямих сонячних променів.

Заходи безпеки: Роботи проводити в добре провітрюваному приміщенні, для захисту рук використовувати гумові рукавички, органів дихання - респіратор, очей - захисні окуляри, під час роботи не палити!

БЕРЕГТИ ВІД ВОГНЮ! БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ!

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

НОВИНКА! Клей столярний НОВИНКА! Клей столярний водостійкий Клей-піна професійна всесезонна
вгору