• 25 років працюемо та вдосконалюемося для вас

Каталог продукції

Перетворювач іржі

Перетворювач іржі

Особливості

Не містить органічних розчинників - без різкого запаху
Перетворює іржу в захисну антикорозійну плівку
Підвищує силу зчеплення наступних покриттів з металом
Не потребує змивання перед ґрунтуванням та фарбуванням

Опис

Склад: Водний розчин ортофосфорної кислоти з додаванням спеціальних допоміжних речовин.

Призначення: Для обробки металевих поверхонь уражених іржею, перед ґрунтуванням та фарбуванням різноманітними лакофарбовими матеріалами, всередині і зовні приміщення.

Властивості: Перетворює іржу глибиною до 300 мкм в захисну фосфатну плівку, яка зупиняє процес корозії та підвищує силу зчеплення наступних покриттів з металом, що в сукупності значно подовжує  термін служби, як комплексного лакофарбового покриття, так і самого металу. Не містить органічних розчинників, практично не має запаху та не потребує змивання перед фарбуванням.

Характеристики

Фасування 0,5 л, 1 л
Колір Прозорий
Застосування Для зовнішніх і внутрішніх робіт
Спосіб нанесення Пензель, валик, фарборозпилювач
Витрата на один шар 80-120 мл/м² в залежності від методу нанесення
Час перетворення при температурі 20°C і вологості 60% 60 хвилин
Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дати виробництва

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні: Оброблювану поверхню металу, очистити від пухкої та відшарованої іржі, старих лакофарбових покриттів, бруду і пилу, знежирити розчинником.

Нанесення: Безпосередньо перед застосуванням, перетворювач слід ретельно перемішати. Роботи проводити при температурі від + 5°C до + 25°C і вологості не вище 80%. Наносити рівномірним тонким шаром за допомогою пензля, валика або фарборозпилювача. Після завершення перетворення на поверхні повинна утворитися тонка світло-сіра плівка. При глибині іржі більш ніж 300 мкм та при появі на поверхні рудих плям - обробку повторити. Ґрунтування та фарбування слід проводити відразу після завершення процесу перетворення. Інструмент промити водою. Не виливати в каналізацію, водойма або у ґрунт. Щільно закриту тару із залишками рідкого продукту утилізувати в організованих місцях збору шкідливих відходів. Порожню, суху тару можна утилізувати як будівельне або побутове сміття.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати в герметичній заводській упаковці при температурі від + 5°C до + 25°C.

Заходи безпеки: Для захисту рук використовувати гумові рукавички, органів дихання - респіратор, очей - захисні окуляри. При попаданні на слизову оболонку або на шкіру промити великою кількістю води.

ЗБЕРІГАТИ В НЕДОСТУПНОМУ ДЛЯ ДІТЕЙ МІСЦІ!

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

НОВИНКА! Клей столярний НОВИНКА! Клей столярний водостійкий Клей-піна професійна всесезонна
вгору