• 25 років працюемо та вдосконалюемося для вас

Каталог продукції

Ґрунтовка акрилова адгезійна «КВАРЦ-ГРУНТ»

Опис

Склад: Водна дисперсія акрилового сополімеру, кварцовий пісок великої фракції, мікронізований мармур, спеціальні допоміжні добавки.

Призначення: Спеціальна адгезійна ґрунтовка для попередньої обробки мінеральних поверхонь з метою їх зміцнення і поліпшення адгезії перед нанесенням декоративних штукатурок і структурних фарб. Утворює атмосферостійке шорстке покриття, яке покращує адгезію фінішних покриттів, полегшує їх нанесення і зменшує колірний контраст з поверхнею. Підходить для зовнішніх і внутрішніх робіт. Наноситися на міцні оштукатурені, зашпакльовані, підготовлені бетонні, цегляні та інші мінеральні поверхні. Може тонуватися та застосовуватися самостійно.

Характеристики

Фасування 4,2 кг, 13,8 кг
Зовнішній вигляд Шорстка матова
Колір Біла
Застосування Для зовнішніх і внутрішніх робіт
Спосіб нанесення Пензель або валик
Витрати на один шар 180-250 г/м² в залежності від типу поверхні та методу нанесення
Час висихання при температурі 20°C і вологості 60% На відлип – 30 хвилин, наступний шар можна наносити через 2 години
Плівкоутворююче Акрилова дисперсія
Розчинник Вода
Гарантійний термін зберігання 18 місяців від дати виробництва

Тонування

Тонується в світлі кольори водними та універсальними пігментними пастами ручним або машинним способом.

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні: Оброблювана поверхня повинна бути міцною, сухою і чистою, без пилу, іржі, жирових, біологічних та інших забруднень. Нові поверхні на цементно-вапняної, цементно-піщаної основі, а також міцну безшовну цегляну кладку слід витримати не менше 1 місяця, бетонні основи - не менше 3-х місяців. Вбираючі поверхні зміцнити акриловою ґрунтовкою «Rolax Acryl Grunt».

Нанесення:  Безпосередньо перед застосуванням ґрунт слід ретельно перемішати до отримання однорідної маси, при необхідності розбавивши водою до робочої в'язкості. Роботи проводити при температурі (навколишнього середовища, ґрунтовки і поверхні, що фарбується) від +5°C до +30°C та відносній вологості повітря не вище 80%. Наносити рівномірним тонким шаром за допомогою пензля або валика. Інструмент промити водою відразу після використання. Закриту тару із залишками продукту утилізувати в організованих місцях збору побутових відходів.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати в герметичній заводській упаковці при температурі від +5°C до +30°C, не допускати попадання прямих сонячних променів.

ЗБЕРІГАТИ В НЕДОСТУПНОМУ ДЛЯ ДІТЕЙ МІСЦІ!

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

НОВИНКА! Клей столярний НОВИНКА! Клей столярний водостійкий Клей-піна професійна всесезонна
вгору