Каталог продукції

Фарба декоративна акрилова «DECOR PAINT»

Фарба декоративна акрилова «DECOR PAINT»

Особливості

Імітує метали
Не містить органічних розчинників – без запаху
Легко наноситься та швидко висихає (30 хвилин)
Утворює атмосферостійке еластичне покриття
Витримує мийку із застосуванням миючих засобів
Відмінно зчіплюється з різноманітними поверхнями
Володіє високою покривною здатністю
Не вигорає і не перешкоджає «диханню» поверхні

Опис

Склад: Перламутровий пігмент заданого кольору в водній дисперсії акрилового сополімеру з додаванням спеціальних допоміжних речовин.

Призначення: Для декоративно-захисного фарбування і творчого оформлення різноманітних поверхонь всередині і зовні приміщення. Застосовується при декоруванні стін і стель, меблів, вікон та дверей, плінтусів і багетів, ліпнини, кованих виробів, різноманітних елементів фасаду тощо. Може наноситися на полістирольні, пластмасові, керамічні, скляні, гіпсові, цементні, бетонні, дерев'яні та деревоподібні поверхні, на цеглу і натуральний камінь, а також на попередньо заґрунтований метал та шпалери на паперовій, вініловій, флізеліновій, скловолокнистій або текстильній основі.

Властивості: Утворює атмосферостійке еластичне покриття зі стійким металевим або перламутровим (для кольору «перлина») блиском. Витримує багаторазове миття із застосуванням миючих засобів, не вигорає і не перешкоджає «диханню» поверхні. Характеризується високою покривною здатністю та відмінним зчепленням з різноманітними поверхнями, не містить органічних розчинників і практично не має запаху, легко наноситься та швидко висихає.

Характеристики

Фасування 0,1 кг, 0,25 кг
Зовнішній вигляд

Перламутрова

Колір Золото, срібло, мідь, бронза, металік, червоне вино, шоколад, перлина
Застосування Для зовнішніх та внутрішніх робіт
Спосіб нанесення Пензель, валик, фарборозпилювач
Витрата на один шар 100-150 г/м² на один шар в залежності від типу поверхні та методу нанесення
Час висихання при температурі 20°C і вологості 60% На відлип - 30 хвилин, наступний шар можна наносити через 2 години
Плівкоутворююче Акрилова дисперсія
Розчинник Вода
Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дати виробництва

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні: Оброблювана поверхня повинна бути міцною, сухою і чистою, без пилу, іржі, жирових, біологічних та інших забруднень. Раніше не фарбований метал попередньо заґрунтувати гліфталевою антикорозійною ґрунтовкою «Rolax ГФ-021», деревину - алкідною деревозахисною ґрунтовкою «Rolax Base», мінеральні поверхні - акриловою зміцнювальною ґрунтовкою «Rolax Acryl Grunt».

Нанесення: Безпосередньо перед застосуванням фарбу слід ретельно перемішати до отримання однорідної маси, при необхідності розбавивши водою до робочої в'язкості. Роботи проводити при температурі навколишнього середовища, поверхні що фарбується та фарби від +5°C до +30°C і відносній вологості повітря не вище 80%. Наносити рівномірним тонким шаром за допомогою пензля, валика або фарборозпилювача, для створення особливих декоративних ефектів застосовувати спеціалізовані інструменти. Для отримання повноцінного покриття рекомендується наносити не менше 2-х шарів фарби. Інструмент промити водою відразу після використання. Закриту тару із залишками продукту утилізувати в організованих місцях збору побутових відходів.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати в герметичній заводській упаковці при температурі від +5°C до +30°C.

ЗБЕРІГАТИ В НЕДОСТУПНОМУ ДЛЯ ДІТЕЙ МІСЦІ!

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

Новый цвет! Грунт-эмаль «3IN1» теперь доступн FOAM FIX Клей столярный водостойкий «GERMAN PVA-D3»
вгору