Каталог продукції

Піна монтажна професійна всесезонна «FOAM 65»

Піна монтажна  професійна всесезонна «FOAM 65»

Особливості

Герметизує, ущільнює та надійно фіксує конструкції
Забезпечує високу тепло- та звукоізоляцію
Має відмінну адгезію до більшості будівельних матеріалів
Характеризується низьким вторинним розширенням
Не створює критичного тиску при розширенні
Відмінно заповнює порожнечі
Під час висихання зберігає стабільність форми
Термостійкість після затвердіння від -50˚C до +90˚C, короткочасно до +120˚C

Опис

Склад: Ізоціанати, поліоли, газ-пропеллент.

Призначення: Для заповнення пустот, зазорів і щілин між різноманітними будівельними конструкціями та матеріалами, всередині і зовні приміщення. Застосовується при установці дверних і віконних коробок, прокладанні та ізоляції труб, електропроводки, розподільчих мереж, тощо. Може використовуватися в якості клею при монтажі пінополістирольних плит, листів гіпсокартону та інших будівельних матеріалів.

Властивості: Герметизує, ущільнює та надійно фіксує конструкції, забезпечуючи високу тепло- і звукоізоляцію. Має відмінну адгезію (зчеплення) до більшості будівельних матеріалів: деревина, метал, скло, пластик, камінь, гіпс, бетон, цегла, шлакоблок, всі види штукатурок, тощо, крім матеріалів на основі поліетилену, поліпропілену, тефлону чи силікону. Характеризується низьким вторинним розширенням та низьким тиском при розширенні, відмінною здатністю до заповнення і стабільністю спіненого матеріалу. Термостійкість після затвердіння від -50˚C до +90˚C, короткочасно до +120˚C.

Характеристики

Фасування 860 мл
Тип піни

Професійна

Застосування Для зовнішніх та внутрішніх робіт
Спосіб нанесення За допомогою «пістолета» для монтажної піни
Температура застосування Всесезонна (від -10˚C до +40˚C)
Вихід піни при температурі навколишнього середовища та балона +20˚C, відносній вологості 60% і наявності вільного об'єму для розширення 65 літрів
Час висихання при товщині шва 5 см, температурі +20˚C та відносній вологості 60% На відлип - 5 хвилин, різати можна через 5 годин
Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дати виробництва

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні: Оброблювана поверхня повинна бути міцною і чистою, без льоду, пилу, іржі, жирових, біологічних та інших забруднень. Для поліпшення адгезії, прискорення процесу затвердіння і отримання більш щільної та рівномірної структури піни, поверхню перед обробкою необхідно злегка зволожити.

Нанесення: Температура балона, під час роботи з ним, повинна бути в межах від +10°C до +25°C. Роботи проводити при температурі від -10˚C до +40˚C. Безпосередньо перед застосуванням зняти ковпачок, прикрутити пістолет на клапан та ретельно струсити балон протягом 30 секунд. Утримуючи балон догори дном і періодично струшуючи його, заповнити пустоти, рівномірно розподіливши піну на 2/3 їх об'єму, решта простору заповниться за рахунок розширення піни. Ще не затверділу піну можна видалити спеціальним очисником або ацетоном, затверділу - тільки механічним способом. Після висихання піну необхідно захистити від руйнівного впливу ультрафіолетового випромінювання. Балон утилізувати в організованих місцях збору побутових відходів.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати вертикально, клапаном догори, в герметичній упаковці, при температурі не вище +40°C, не допускати попадання прямих сонячних променів.

Заходи безпеки: Роботи проводити в добре провітрюваному приміщенні. Для захисту рук використовувати гумові рукавички, органів дихання - респіратор, очей - захисні окуляри. Під час роботи не палити.

Берегти від вогню! Берегти від дітей!

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

Новый цвет! Грунт-эмаль «3IN1» теперь доступн FOAM FIX Клей столярный водостойкий «GERMAN PVA-D3»
вгору