Каталог продукції

Порозаповнювач для деревини на смолах «Pliolite»

Порозаповнювач для деревини на смолах «Pliolite»

Особливості

Заповнює пори і мікротріщини
Консервує дубильні речовини та регулює вологість деревини
Забезпечує подвійний захист від комах, плісняви, синяви та гнилі
Захищає деревину від деформації
Вирівнює поглинаючу здатність поверхні
Сприяє зниженню витрати та рівномірному нанесенню наступних матеріалів
Значно підвищує силу зчеплення наступних покриттів з основою
Подовжує термін служби, як самого комплексного покриття, так і деревини в цілому
Легко наноситься і шліфується
Не змінює колір і фактуру поверхні
Швидко висихає – 60 хвилин

Опис

Склад: Акрилова смола «Pliolite» (Франція) в суміші ароматичних вуглеводнів з додаванням пластифікатора, біоциду та спеціальних допоміжних речовин.

Призначення: Для попереднього ґрунтування дерев'яних і деревоподібних поверхонь, перед нанесенням різноманітних лакофарбових матеріалів, всередині та зовні приміщення. Рекомендується для обробки деревини експлуатованої в умовах нестабільної вологості. Може використовуватися в якості самостійного деревозахисного покриття.

Властивості: Консервує в деревині дубильні речовини, що в поєднанні з біоцидом створює подвійний захист від комах, плісняви, синяви та гнилі. Регулює вологість деревини, що дозволяє запобігти її деформації в результаті зміни вологості навколишнього середовища.

Заповнює пори і мікротріщини, вирівнює поглинаючу здатність поверхні, сприяє зниженню витрати та рівномірному нанесенню наступних матеріалів. Покращує адгезію (зчеплення з поверхнею) і значно подовжує термін служби, як самого комплексного покриття, так і деревини в цілому. Легко наноситься і шліфується, не змінює колір і фактуру поверхні, швидко висихає.

Характеристики

Фасування 0,8 л, 2,5 л
Колір Безбарвний
Застосування Для зовнішніх та внутрішніх робіт
Спосіб нанесення Пензель, валик, фарборозпилювач
Витрата на один шар 50-120 мл/м² в залежності від методу нанесення, породи та якості обробки деревини (пиляна, стругана тощо).
Час висихання при температурі 20°C і вологості 60% 60 хвилин
Плівкоутворююче Акрилова смола «Pliolite» (Франція)
Розчинник «Ролакс РК-007»
Гарантійний термін зберігання 18 місяців від дати виробництва

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні: Оброблювана поверхня повинна бути міцною, сухою і чистою, без пилу, жирових, біологічних та інших забруднень.

Нанесення: Безпосередньо перед застосуванням порозаповнювач слід ретельно перемішати (засіб готовий до застосування без додавання розчинника). Роботи проводити при температурі від + 5°C до + 25°C і вологості не вище 80%. Наносити за допомогою пензля, валика або фарборозпилювача. Сильно вбираючі поверхні обробити в 2-3 шари с проміжною сушкою. Для отримання гладкого комплексного покриття, оброблену порозаповнювачем деревину, перед нанесенням наступних матеріалів, відшліфувати дрібним наждачним папером та знепилити. Інструмент промити розчинником відразу після використання. Закриту тару із залишками продукту утилізувати в організованих місцях збору побутових відходів.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати в герметичній заводській упаковці при температурі не вище 25°C, не допускати попадання прямих сонячних променів.

Заходи безпеки: Роботи проводити в добре провітрюваному приміщенні, для захисту рук використовувати гумові рукавички, органів дихання - респіратор, очей - захисні окуляри, під час роботи не палити!

БЕРЕГТИ ВІД ВОГНЮ! БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ!

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

Новый цвет! Грунт-эмаль «3IN1» теперь доступн FOAM FIX Клей столярный водостойкий «GERMAN PVA-D3»
вгору