• 25 років працюемо та вдосконалюемося для вас

Каталог продукції

Змивка старої фарби «ВА-01»

Змивка старої фарби «ВА-01»

Особливості

Являє собою вдосконалений варіант відомої змивки СП-6
Не стікає з вертикальної поверхні
Не викликає корозії металу
Швидко діє

Опис

Склад: Розчин діючих речовин в суміші активних органічних розчинників.

Призначення: Для видалення всіх типів лакофарбових покриттів з металу, деревини, бетону та інших поверхонь.

Властивості: Являє собою вдосконалений варіант відомої змивки СП-6. Не стікає з вертикальної поверхні, не викликає корозії металу, швидко діє.

Характеристики

Фасування 0,6 кг, 1,1 кг
Застосування Для зовнішніх і внутрішніх робіт
Спосіб нанесення

Пензель або валик

Витрати на один шар 150-500 г/м² в залежності від типу та товщини лакофарбового покриття
Час спучування Від 5 до 30 хвилин в залежності від температури навколишнього середовища, типу та товщини покриття
Гарантійний термін зберігання 9 місяців від дати виробництва

Інструкція по застосуванню

Безпосередньо перед застосуванням змивку ретельно збовтати до отримання однорідної маси. Нанести на суху поверхню рівномірним шаром за допомогою пензля з натуральним ворсом. Витримати до спучування лакофарбового покриття – від 5 до 30 хвилин в залежності від температури навколишнього середовища, типу та товщини покриття. Спучене розм'якшене покриття видалити шпателем. При видаленні багатошарового покриття процедуру повторювати до його повного видалення. Особливо міцні покриття обробити декількома шарами змивки з інтервалом в 30 хвилин. Очищену поверхню перед нанесенням нових покриттів знежирити розчинником. Не виливати в каналізацію, водойма або у ґрунт. Щільно закриту тару із залишками рідкого продукту утилізувати в організованих місцях збору шкідливих відходів. Порожню, суху тару можна утилізувати як будівельне або побутове сміття. Інструменти промити розчинником.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати в герметичній заводській упаковці при температурі не вище 30°C, не допускати попадання прямих сонячних променів.

Заходи безпеки: Увага! При тривалому впливі на шкіру може викликати хімічний опік! Роботи проводити в добре провітрюваному приміщенні. Для захисту рук використовувати гумові рукавички, органів дихання - респіратор, очей - захисні окуляри. При попаданні на шкіру відразу промити великою кількістю води! При попаданні на слизову (очі, ротова порожнина тощо) відразу промити великою кількістю води та звернутися до лікаря! У разі проковтування негайно звернутися до лікаря та показати цю упаковку!

БЕРЕГТИ ВІД ВОГНЮ! БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ!

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

НОВИНКА! Клей столярний НОВИНКА! Клей столярний водостійкий Грунт-эмаль по ржавчине алкидно-уретановая «3
вгору