Каталог продукції

Лак для каменю акриловий «KAMNELIT»

Лак для каменю акриловий «KAMNELIT»

Особливості

Виготовлений на основі акрилової смоли «Pliolite» (Франція)
Глибоко просочує, зміцнює і надійно захищає поверхню від руйнування
Атмосферостійкий та зносостійкий
Може наноситися при мінусових температурах (до -10˚C)
Швидко висихає (15-30 хвилин)
Утворює прозоре довговічне покриття з ефектом «мокрого каменю»
Перешкоджає намоканню та виходу солей на поверхню
Володіє ефектом самоочищення
Відмінно зчіплюється з основою
Не перешкоджає «диханню» поверхні

Опис

Склад: Акрилова смола «Pliolite» в суміші ароматичних вуглеводнів з додаванням пластифікатора та спеціальних допоміжних речовин.

Призначення: Для декоративно-захисного лакування натурального та штучного каменю (граніт, вапняк і піщаник, бетонні, гіпсові і керамічні вироби, цегла і черепиця, різноманітні штукатурки та інші мінеральні поверхні), всередині і зовні приміщення. Рекомендується для обробки огорож, пам'ятників, зовнішніх частин камінів, бордюрів, тротуарної плитки, кам'яної та цегляної кладки в інтер'єрі, на фасадах та цоколях будівель і споруд, а також для знепилювання та зміцнення бетонних підлог.

Властивості: Акрилові смоли «Pliolite» в усьому світі мають репутацію найкращих плівкоутворюючих речовин що застосовуються у виробництві лакофарбових матеріалів для зовнішньої обробки мінеральних поверхонь. Лак на їх основі глибоко просочує і зміцнює поверхню, надійно захищаючи її від руйнування в результаті сезонного заморожування та відтаювання, впливу підвищеної вологості, опадів, сонячного випромінювання, високих механічних навантажень та інших чинників. Може наноситися при мінусових температурах (до -10˚C), швидко висихає, забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею, володіє ефектом самоочищення, блокує вихід солей та не перешкоджає «диханню» поверхні. Утворює прозоре дуже довговічне покриття з ефектом «мокрого каменю».

Характеристики

Фасування 0,8 л, 2,5 л
Зовнішній вигляд

Глянцевий

Колір Безбарвний
Застосування Для зовнішніх та внутрішніх робіт
Спосіб нанесення Пензель, валик, фарборозпилювач
Витрати на один шар 50-150 мл/м² на один шар в залежності від пористості поверхні та методу нанесення
Час висихання при температурі 25°С і вологості 60% На відлип - від 15 до 30 хвилин, наступний шар можна наносити через годину
Плівкоутворююче Акрилова смола «Pliolite»
Розчинник «Ролакс РК-007»
Гарантійний термін зберігання 18 місяців від дати виробництва

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні: Оброблювана поверхня повинна бути міцною, сухою і чистою, без пилу, іржі, жирових, біологічних та інших забруднень.

Нанесення: Безпосередньо перед застосуванням лак слід ретельно перемішати, при необхідності розбавивши розчинником «Rolax РК-007», всі інші розчинники використовувати заборонено! Роботи проводити при температурі від +5°C до +25°C та вологості не вище 80%. Наносити рівномірним тонким шаром за допомогою пензля, валика або фарборозпилювача. Для отримання повноцінного покриття рекомендується наносити не менше 2-х шарів лаку. Інструмент промити розчинником відразу після використання. Закриту тару із залишками продукту утилізувати в організованих місцях збору побутових відходів.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати в герметичній заводській упаковці при температурі не вище 30°C, не допускати попадання прямих сонячних променів.

Заходи безпеки: Роботи проводити в добре провітрюваному приміщенні. Для захисту рук використовувати гумові рукавички, органів дихання - респіратор, очей - захисні окуляри. Під час роботи не палити!

БЕРЕГТИ ВІД ВОГНЮ! БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ!

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

Новый цвет! Грунт-эмаль «3IN1» теперь доступн FOAM FIX Клей столярный водостойкий «GERMAN PVA-D3»
вгору