• 25 років працюемо та вдосконалюемося для вас

Каталог продукції

Просочувач для деревини акриловий «IMPREGNAT»

Просочувач для деревини акриловий «IMPREGNAT»

Особливості

Глибоко просочує та підкреслює текстуру деревини
Не утворює на поверхні плівки схильної до розтріскування
Надійно захищає деревину від атмосферного впливу, комах, плісняви, синяви та гнилі
Не містить органічних розчинників, без запаху
Не потребує попереднього ґрунтування
Не перешкоджає «диханню» поверхні
Легко наноситься і швидко висихає
Надає поверхні благородний колір цінних порід деревини

Опис

Склад: Водна дисперсія самосшитого акрилового сополімеру, пігменти, біоциди, спеціальні допоміжні добавки.

Призначення: Для декоративно-захисної обробки різноманітних дерев'яних та деревоподібних поверхонь, всередині і зовні приміщення. Рекомендується для обробки дерев'яних фасадів будівель, зрубів, альтанок, огорож, меблів, вікон, дверей, вагонки, плінтусів, панелей з натурального дерева, фанери, OSB, MDF, ДСП або ДВП, а також для обробки зовнішньої частини вуликів та інших виробів з деревини. При обробці підлог всередині приміщень використовувати в комплексі з водними лаками «Rolax Diamond» або «Rolax Diamond Extra».

Властивості: Надає поверхні благородний колір цінних порід деревини. Глибоко просочує деревину та полімеризується безпосередньо в її волокнах, не утворюючи на поверхні плівки схильної до розтріскування. Надійно захищає деревину від негативного впливу навколишнього середовища (опади, температурні коливання) і запобігає її руйнуванню різноманітними грибками та комахами. Не містить шкідливих для здоров'я органічних розчинників і практично не має запаху. Не потребує попереднього ґрунтування, легко наноситься і швидко висихає, не утворюючи патьоків. Володіє відмінною адгезією та стійким кольором, не перешкоджає «диханню» поверхні.

Характеристики

Фасування 1 л, 3 л
Колір Безбарвний, жовтий, тік, махагон, темний дуб, горіх, світлий дуб, палісандр, каштан, вишня, черешня, білий, чорне дерево
Застосування Для зовнішніх і внутрішніх робіт
Спосіб нанесення Пензель, валик, губка, фарборозпилювач
Витрата на один шар 50-150 мл/м² в залежності від методу нанесення, породи та якості обробки деревини
Час висихання при температурі 20°C і вологості 60% На відлип – 30 хвилин, наступний шар можна наносити через 2 години, повна полімеризація - 2 тижні
Плівкоутворююче Акрилова дисперсія
Розчинник Вода
Гарантійний термін зберігання 18 місяців від дати виробництва

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні: Оброблювана поверхня повинна бути повністю очищена від старих лакофарбових покриттів, бути гладкою, міцною, сухою і чистою, без пилу, жирових, біологічних та інших забруднень.

Нанесення: Безпосередньо перед застосуванням просочувач слід ретельно перемішати до отримання однорідної маси. Засіб готовий до застосування без розбавлення. Роботи проводити в добре провітрюваному приміщенні при температурі від +5°C до +30°C та вологості не вище 80%. Наносити рівномірним тонким шаром уздовж деревних волокон за допомогою пензля, валика, губки або фарборозпилювача. Для отримання повноцінного покриття рекомендується наносити не менше 2-х шарів просочувача. У разі отримання бажаного відтінку в 1 шар, 2 шар нанести безбарвним просочувачем.Увага! Кінцевий відтінок залежить не тільки від кількості шарів, а й від природного кольору деревини та методу нанесення. Інструмент промити водою відразу після використання. Не викидати у стоки, водойма чи ґрунт. Рідкі залишки передати в місця збору спеціальних відходів. Сухі залишки та порожню тару можна утилізувати як звичайне будівельне сміття.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати в герметичній заводській упаковці при температурі від +5°C до +30°C, не допускати попадання прямих сонячних променів.

Заходи безпеки: Для захисту рук використовувати гумові рукавички, органів дихання - респіратор, очей - захисні окуляри.

ЗБЕРІГАТИ В НЕДОСТУПНОМУ ДЛЯ ДІТЕЙ МІСЦІ!

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

НОВИНКА! Клей столярний НОВИНКА! Клей столярний водостійкий Клей-піна професійна всесезонна
вгору