• Система кольоровки Rolax Color System
  • Лаки від ТМ Ролакс
  • Лак для паркету Diamond Extra
  • Фарби ТМ Ролакс
  • Емалі ТМ Ролакс
  • Герметики, піни, клея ТМ  Ролакс

Каталог продукції

Очищувач монтажної піни «FOAM CLEANER»

Очищувач монтажної піни «FOAM CLEANER»

Особливості

Розроблений спеціально для промивання професійних пістолетів
Балон додатково забезпечений розпилювальним клапаном для ручного застосування
Безпечний для озонового шару

Опис

Основа: Суміш органічних та неорганічних розчинників.

Призначення: Використовується для видалення свіжої поліуретанової піни з поверхонь та очищення пістолета-аплікатора після застосування монтажної піни. Застосовується так само для видалення слідів піни з інструментів, віконних і дверних рам, одягу тощо. Можна використовувати в якості знежирювача поверхонь.

 

 

 

 

 

 

 

 

Характеристики

Фасування 400 мл
Тип очищувача

Професійний

Температура застосування від -15˚C до +40˚C
Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дати виробництва

Інструкція по застосуванню

Для очищення пістолета, зняти використаний балон монтажної піни. Натиснути на важіль монтажного пістолета і випустити залишки піни. Добре струсити балон (не менше 20 разів) і зняти захисну кришку. Закріпити насадку розпилювача на клапан. Під час роботи балон тримати клапаном вниз. Нанести рідину на сопло пістолета та редуктор балону (посадочне місце). Оброблені місця протерти сухою тканиною з бавовни. Зняти насадку-розпилювач і прикрутити балон до пістолета. Переконатися в надійності з'єднання. Натиснути декілька разів, на важіль монтажного пістолета, направивши струмінь в бік. Залишити очищувач на 2-3 хвилини в середині пістолета. Натиснути на важіль монтажного пістолета, щоб промити його від залишків піни. Не залишати на тривалий час прикрученим до пістолета. Використовувати при температурі навколишнього середовища від -15˚C до + 40˚C. Зберігати в сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці. Не допускати прямого попадання сонячних променів і випромінювання штучних обігрівачів.

Заходи безпеки: Містить легкозаймисті речовини. Шкідливий при попаданні в органи дихання. Дратує очі та шкіру. Під час роботи рекомендується використовувати захисні окуляри, рукавички, засоби захисту органів дихання. При попаданні на шкіру або в очі, промити водою і негайно звернутися до лікаря. Використовувати в добре провітрюваному приміщенні, при використанні не палити. Балон після використання не розкривати та не спалювати.

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

Новый цвет! Грунт-эмаль «3IN1» теперь доступн FOAM FIX Клей столярный водостойкий «GERMAN PVA-D3»
вгору