• 25 років працюемо та вдосконалюемося для вас

Каталог продукції

Очищувач монтажної піни «FOAM CLEANER»

Очищувач монтажної піни «FOAM CLEANER»

Особливості

Розроблений спеціально для промивання пістолета-аплікатора монтажної піни
Балон додатково оснащений розпилювальним клапаном для ручного застосування
Безпечний для озонового шару
Не містить ацетону

Опис

Склад: Суміш органічних та неорганічних розчинників, газ-пропеллент.

Призначення: Для очищення пістолета-аплікатора після застосування монтажної піни, а також видалення свіжої поліуретанової піни та знежирення різноманітних поверхонь.

Властивості: Розроблений спеціально для промивання пістолета-аплікатора монтажної піни. Балон додатково оснащений спеціальним розпилювальним клапаном для ручного застосування. Безпечний для озонового шару. Не містить ацетону.

 

 

 

 

 

 

Характеристики

Фасування 400 мл
Тип очищувача

Професійний

Температура застосування від -15˚C до +30˚C
Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дати виробництва

Інструкція по застосуванню

Для очищення пістолета-аплікатора від’єднати його від використаного балона монтажної піни, натиснути на важіль пістолета і випустити залишки піни. Безпосередньо перед застосуванням добре струсити балон очищувача піни, зняти з нього захисну кришку та закріпити насадку-розпилювач (поставляється в комплекті) на клапан. Під час роботи балон тримати клапаном вниз. Нанести рідину на сопло та редуктор пістолета (посадочне місце). Оброблені місця протерти сухою тканиною з бавовни. Зняти насадку-розпилювач і прикрутити балон до пістолета. Переконатися в надійності з'єднання. Натиснути кілька разів на важіль пістолета направивши струмінь убік. Залишити очищувач на 2-3 хвилини всередині пістолета. Повторно натиснути на важіль пістолета, щоб остаточно промити його від залишків піни. Не залишати на тривалий час прикрученим до пістолета. Використовувати при температурі навколишнього середовища від -15°С до +30°С. Використаний балон передати до місць збору спеціальних відходів.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати вертикально, клапаном догори, в сухому, прохолодному місці, при температурі не вище 30°C, не допускати попадання прямих сонячних променів.

Заходи безпеки: Містить легкозаймисті речовини, шкідливий при попаданні в органи дихання, подразнює очі та шкіру. Роботи проводити в добре провітрюваному місці. Для захисту рук використовувати гумові рукавички, органів дихання - респіратор, очей - захисні окуляри. Під час роботи не палити. Використаний балон не розкривати та не спалювати.

БЕРЕГТИ ВІД ВОГНЮ! БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ!

 

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

НОВИНКА! Клей столярний НОВИНКА! Клей столярний водостійкий Клей-піна професійна всесезонна
вгору