• 25 років працюемо та вдосконалюемося для вас

Каталог продукції

Лак для деревини алкідний «ПФ-170»

Лак для деревини алкідний «ПФ-170»

Особливості

Виготовлений за класичною формулою
Атмосферостійкий
Відмінно зчіплюється з основою
Володіє високим та стійким блиском
Підкреслює природну красу деревини
Не перешкоджає «диханню» поверхні
Стійкий до миючих розчинів та індустріальним масел
Еластичний та економічний

Опис

Склад: Алкідна смола в суміші аліфатичних вуглеводнів та спеціальні добавки.

Призначення: Для декоративно-захисного лакування різноманітних виробів з деревини, ДСП, ДВП, OSB, MDF та фанери, металу і кераміки, а також поверхонь пофарбованих масляними фарбами, пентафталевими (ПФ) емалями і гліфталевими (ГФ) ґрунтами, з метою надання їм додаткового блиску та захисних властивостей, всередині і зовні приміщення. Може застосовуватися в якості функціональної добавки для підвищення якісних характеристик пентафталевих (ПФ) емалей (блиск, адгезія, зносостійкість, атмосферостійкість, довговічність тощо).

Властивості: Лак виготовлений за класичною формулою. Утворює прозору високоглянцеву еластичну захисну плівку, стійку до агресивного впливу навколишнього середовища, миючих розчинів та індустріальних масел. Підкреслює природну красу деревини, не перешкоджає «диханню» поверхні, володіє стійким блиском, відмінною адгезією (зчепленням) до основи та економічною витратою.

Характеристики

Фасування

0,8 л, 2,5 л (банка жерстяна)

0,5 л, 1 л (пляшка ПEТ)
Зовнішній вигляд

Глянцевий

Колір Безбарвний
Застосування Для зовнішніх та внутрішніх робіт
Спосіб нанесення Пензель, валик, фарборозпилювач
Витрати на один шар 50-100 мл/м² в залежності від типу поверхні та методу нанесення
Час висихання при температурі 20°С і вологості 60% На відлип – 12 годин, шліфування та нанесення наступного шару можна проводити через 24 години
Плівкоутворююче Алкідна смола
Розчинник «Ролакс РК-005» або уайт-спіріт
Гарантійний термін зберігання 24 місяці від дати виробництва

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні: Оброблювана поверхня повинна бути міцною, сухою і чистою, без пилу, жирових, біологічних та інших забруднень. Раніше не оброблену деревину рекомендується попередньо покрити алкідною деревозахисною ґрунтовкою «Rolax BASE».

Нанесення: Безпосередньо перед застосуванням лак слід ретельно перемішати, при необхідності розбавивши розчинником «Rolax РК-005» (аналог уайт-спіриту). Роботи проводити при температурі від +5°C до +25°C та вологості не вище 80%. Наносити рівномірним тонким шаром за допомогою пензля, валика або фарборозпилювача. Для отримання повноцінного покриття рекомендується наносити не менше 2-х шарів лаку з міжшаровим шліфуванням. Інструмент промити розчинником відразу після використання. Закриту тару із залишками продукту утилізувати в організованих місцях збору побутових відходів.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати в герметичній заводській упаковці при температурі не вище 30°C, не допускати попадання прямих сонячних променів.

Заходи безпеки: Роботи проводити в добре провітрюваному приміщенні. Для захисту рук використовувати гумові рукавички, органів дихання - респіратор, очей - захисні окуляри.

БЕРЕГТИ ВІД ВОГНЮ! БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ!

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

НОВИНКА! Клей столярний НОВИНКА! Клей столярний водостійкий Клей-піна професійна всесезонна
вгору