• 25 років працюемо та вдосконалюемося для вас

Каталог продукції

Лак яхтовий поліуретановий «YACHT»

Лак яхтовий поліуретановий «YACHT»

Особливості

Стійкий до складних погодних умов
Надійно захищає деревину від руйнуючої дії ультрафіолетового випромінювання («UV Filter»)
Довговічний, міцний та зносостійкий
Відмінно зчіплюється з основою
Підкреслює природну красу деревини
Не перешкоджає «диханню» поверхні
Еластичний, не розтріскується з часом
Стійкий до миючих розчинів та індустріальним масел

Опис

Склад: Алкідно-уретанова смола в суміші аліфатичних вуглеводнів та спеціальні добавки.

Призначення: Для декоративно-захисного лакування різноманітних дерев'яних та деревоподібних поверхонь експлуатованих в складних погодних умовах (УФ випромінювання, опади, температурні коливання, висока вологість та інші чинники). Рекомендується для лакування надводних дерев'яних частин морських і річкових суден, садових меблів, вікон, дверей тощо.

Може наноситися на метал, кераміку, а також на поверхні, раніше покриті алкідними, алкідно-уретановими, поліуретановими, нітроцелюлозними та іншими матеріалами на основі органічних розчинників. Не застосовувати для лакування поверхонь які знаходяться в постійному контакті з водою, наприклад, частин суден нижче ватерлінії.

Властивості: Відмінно зчіплюється з основою, підкреслює природну красу деревини, не перешкоджає «диханню» поверхні та не розтріскується з часом. Утворює довговічне атмосферостійке покриття, яке оптимально поєднує в собі еластичність, високу міцність та зносостійкість. Завдяки спеціальним добавкам, що поглинають ультрафіолетову область світлового потоку (UV Filter), надійно захищає деревину від передчасного старіння.

Характеристики

Фасування 0,8 л, 2,5 л
Зовнішній вигляд

Глянцевий, напівматовий, матовий

Колір Безбарвний
Застосування Для зовнішніх та внутрішніх робіт
Спосіб нанесення Пензель, валик, фарборозпилювач
Витрати на один шар 60-100 мл/м² в залежності від типу поверхні та методу нанесення
Час висихання при температурі 25°С і вологості 60% На відлип – 12 годин, шліфування та нанесення наступного шару можна проводити через 24 години
Плівкоутворююче Алкідно-уретанова смола
Розчинник «Ролакс РК-005» або уайт-спіріт
Гарантійний термін зберігання 18 місяців від дати виробництва

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні: Оброблювана поверхня повинна бути міцною, сухою і чистою, без пилу, жирових, біологічних та інших забруднень. Раніше не оброблену деревину рекомендується попередньо покрити алкідною деревозахисною ґрунтовкою «Rolax BASE».

Нанесення: Безпосередньо перед застосуванням лак слід ретельно перемішати, при необхідності розбавивши розчинником «Rolax РК-005» (аналог уайт-спіриту). Роботи проводити при температурі від +5°C до +25°C та вологості не вище 80%. Наносити рівномірним тонким шаром за допомогою пензля, валика або фарборозпилювача. Для отримання повноцінного покриття рекомендується наносити не менше 2-х шарів лаку з міжшаровим шліфуванням. Інструмент промити розчинником відразу після використання. Закриту тару із залишками продукту утилізувати в організованих місцях збору побутових відходів.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати в герметичній заводській упаковці при температурі не вище 30°C, не допускати попадання прямих сонячних променів.

Заходи безпеки: Роботи проводити в добре провітрюваному приміщенні. Для захисту рук використовувати гумові рукавички, органів дихання - респіратор, очей - захисні окуляри.

БЕРЕГТИ ВІД ВОГНЮ! БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ!

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

НОВИНКА! Клей столярний НОВИНКА! Клей столярний водостійкий Грунт-эмаль по ржавчине алкидно-уретановая «3
вгору