• 25 років працюемо та вдосконалюемося для вас

Каталог продукції

Клей-піна професійна всесезонна «FOAM FIX»

Клей-піна професійна всесезонна «FOAM FIX»

Особливості

Має відмінну адгезію до більшості будівельних матеріалів
Характеризується невеликим вторинним розширенням
Утворює міцне еластичне клейове з’єднання
Забезпечує високу тепло- та звукоізоляцію

Опис

Склад: Ізоціанати, поліоли, газ-пропеллент.

Призначення: Для надійного приклеювання пінобетону, газобетону, пінополістиролу, мінеральної вати, матеріалів для утеплення фасадів, всередині та зовні приміщення. Балон призначений для професійного використання – під пістолет.

Властивості: Має відмінну адгезію до більшості будівельних матеріалів, таких як деревина, бетон, камінь, пластик, метал тощо, за винятком тефлону, поліетилену, жирних поверхонь та силікону. Характеризується невеликим вторинним розширенням. Утворює міцне еластичне клейове з’єднання з відмінними теплоізоляційними та звукоізоляційними властивостями.

Характеристики

Фасування 860 мл
Тип піни Професійна
Застосування Для зовнішніх і внутрішніх робіт
Спосіб нанесення Пістолет-аплікатор
Температура застосування Всесезонна (от -5˚C до +30˚C) *
Продуктивність До 14 м²
Час висихання при температурі 20°C і вологості 60% Максимальна міцність з'єднання досягається через 24 години
Гарантійний термін зберігання 18 місяців від дати виробництва

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні: Поверхні, що склеюються, повинні бути міцними і чистими, без льоду, пилу, іржі, жирових, біологічних та інших забруднень. Для поліпшення адгезії та прискорення процесу затвердіння, поверхню перед обробкою необхідно злегка зволожити.

Нанесення: * Температура балона, під час роботи з ним, повинна бути в межах від +10°C до +25°C. Роботи проводити при температурі навколишнього середовища і поверхні, що склеюється від -5˚C до +30˚C. Безпосередньо перед застосуванням зняти ковпачок, прикрутити пістолет до клапана та ретельно струсити балон протягом 30 секунд. Утримуючи балон догори дном і періодично струшуючи його, нанести клей-піну по периметру та всередині плити, що приклеюється, зачекати 5-10 хвилин та щільно притиснути її до основи. Правка встановленої плити допускається протягом 10 хвилин після її приклеювання. Після фіксації плити встановити пластикові дюбелі. Ще не затверділу піну можна видалити спеціальним очисником або ацетоном, затверділу - тільки механічним способом. Після висихання відкриті ділянки піни необхідно захистити від руйнівного впливу ультрафіолетового випромінювання, використовуючи для цього будь-які непрозорі покриття. Балон із залишками газу та рідкого продукту передати до місць збору спеціальних відходів. Сухі залишки можна утилізувати як звичайне будівельне сміття.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати вертикально, клапаном догори, в герметичній упаковці, при температурі не вище 30°C, не допускати попадання прямих сонячних променів.

Заходи безпеки: Містить 4,4'-дифенілметандіізоціанат, шкідливий при попаданні в органи дихання, подразнює очі та шкіру. Роботи проводити в добре провітрюваному місці. Для захисту рук використовувати гумові рукавички, органів дихання - респіратор, очей - захисні окуляри. Під час роботи не палити. Використаний балон не розкривати та не спалювати.

БЕРЕГТИ ВІД ВОГНЮ! БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ!

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

НОВИНКА! Клей столярний НОВИНКА! Клей столярний водостійкий Грунт-эмаль по ржавчине алкидно-уретановая «3
вгору