Каталог продукції

Емаль алкідна універсальна «ПФ-115»

Емаль алкідна універсальна «ПФ-115»

Особливості

Не містить крейди, на основі мікро-мармуру
Стійка до складних погодних умов
Міцна та довговічна
Витримує перепади температур від -50°C до +60°C
Стійка до впливу миючих засобів та індустріальних масел
Відмінно зчіплюється з поверхнею
Має стійкий насичений колір та глянець

Опис

Склад: Алкідна смола, пігменти, мікронізований мармур, розчинник, спеціальні добавки. Вміст ЛОС відповідає вимогам Технічного регламенту, Наказ МЕРТУ No 1394 від 02.10.2018: таблиця «А», підкатегорія «4», тип «SB», норма з 01.01.2021 ≤ 400 г/л, фактичний вміст ≤ 400 г/л.

Призначення: Для декоративно-захисного фарбування металевих, дерев'яних і деревоподібних основ, штукатурок, цегли та каменю, цементних, бетонних та гіпсових поверхонь, всередині і зовні приміщення.

Властивості: Не містить крейди, в якості наповнювача використовується мікронізований мармур. Характеризується високою атмосферостійкістю, міцністю та довговічністю. Витримує перепади температур від -50°C до +60°C. Стійка до впливу миючих засобів та індустріальних масел. Легко наноситься, має відмінну адгезію, стійкий насичений колір та глянець.

Характеристики

Фасування 0,25 кг, 0,9 кг, 2,8 кг, 12 кг, 20 кг, 50 кг
Зовнішній вигляд

Глянцева

Колір 30 кольорів
Можливість тонування Тонується в світлі кольори
Застосування Для зовнішніх і внутрішніх робіт
Спосіб нанесення Пензль, валік, фарборозпилювач
Витрата на один шар 80-100 г/м2 в залежності від типу поверхні та методу нанесення
Час висихання при температурі 20°C і вологості 60% На відлип – 12 годин, експлуатувати і наносити наступний шар можна через 24 години, піддавати максимальному навантаженню через 2 тижні
Плівкоутворююче Алкідна смола
Розчинник «Ролакс РК-005» (аналог уайт-спіриту)
Гарантійний термін зберігання 18 місяців від дати виробництва

Тонування

Білу емаль можна тонувати в світлі кольори універсальними пігментними пастами ручним або машинним способом.

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні: Поверхня що фарбується повинна бути міцною, сухою і чистою, без пилу, іржі, жирових, біологічних та інших забруднень. Металеві елементи рекомендується попередньо покрити антикорозійною ґрунтовкою.

Нанесення: Безпосередньо перед застосуванням емаль слід ретельно перемішати до отримання однорідної маси, при необхідності розбавивши розчинником «Ролакс РК-005» (аналог уайт- спіриту). Роботи проводити в добре провітрюваному місці при температурі (навколишнього середовища, емалі і поверхні що фарбується) від +5°C до +25°C та відносній вологості повітря не вище 80%. Наносити рівномірним тонким шаром за допомогою пензля, валика або фарборозпилювача. Для отримання повноцінного покриття рекомендовано наносити не менше 2-х шарів емалі. Інструмент промити розчинником відразу після використання. Не виливати у стоки, водойма чи ґрунт. Рідкі залишки передати в місця збору шкідливих відходів. Сухі залишки та порожню тару можна утилізувати як будівельне сміття.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати в герметичній заводській упаковці при температурі не вище 30°С, не допускати попадання прямих сонячних променів.

Заходи безпеки: Для захисту рук використовувати гумові рукавички, органів дихання - респіратор, очей - захисні окуляри. Під час роботи не палити!

БЕРЕГТИ ВІД ВОГНЮ! БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ!

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

Новый цвет! Грунт-эмаль «3IN1» теперь доступн FOAM FIX Клей столярный водостойкий «GERMAN PVA-D3»
вгору