• 25 років працюемо та вдосконалюемося для вас

Каталог продукції

Емалі Ролакс™

Емаль акрилова універсальна водно-дисперсійна «ACRYLIC»
Для декоративно-захисного фарбування дерев'яних та деревоподібних основ, попередньо заґрунтованих металевих елементів, шпалер, шпаклівок і штукатурок, цегли і каменю, цементних, бетонних і гіпсових поверхонь, а також для оновлення старих масляних, алкідних та акрилових покриттів, всередині і зовні приміщення. Рекомендується для фарбування меблів, вікон і дверей, укосів, плінтусів та багетів, а також стін і стель в приміщеннях з високими експлуатаційними навантаженнями.
Детальніше
Емаль акрилова радіаторна водно-дисперсійна «RADIATOR»
Для декоративно-захисного фарбування нових і оновлення старих радіаторів опалення, всередині приміщення. Може наноситися на чорні метали (сталь, чавун), мінеральні (штукатурка, цегла) тощо...
Детальніше
Емаль алкідна універсальна «ПФ-115»
Для декоративно-захисного фарбування металевих, дерев'яних і деревоподібних основ, штукатурок, цегли та каменю, цементних, бетонних та гіпсових поверхонь, всередині і зовні приміщення.
Детальніше
Емаль алкідна для підлоги «ПФ-266»
Для декоративно-захисного фарбування нових та ремонту старих дерев'яних підлог, а також для фарбування різноманітних металевих, мінеральних, дерев'яних і деревоподібних поверхонь, що піддаються високим експлуатаційним навантаженням, всередині приміщення.
Детальніше
Емаль молоткова алкідно-уретанова «HAMMER PAINT»
Алкідно-уретанова смола, силікон, алюмінієва паста, пігменти, розчинник, спеціальні допоміжні добавки.
Детальніше
Емаль з металевою стружкою алкідно-уретанова «MIOFE»
Швидковисихаюча антикорозійна декоративна емаль на основі алкідно- стирольної смоли з додаванням антикорозійних пігментів, слюди ..
Детальніше
Грунт-емаль по іржі алкідно-уретанова «3 IN 1»
Для декоративно-захисного фарбування виробів і конструкцій з чорних металів (залізо, сталь, чавун тощо) із залишками іржі та окалини, що міцно тримаються, а також дерев'яних та мінеральних поверхонь, всередині і зовні приміщення.
Детальніше

Современные эмали – один из наиболее распространенных средств для отделки стен и других поверхностей. Их используют для металла, пластмассы и пр. Основное достоинство в том, что этот тип красок сочетает отличные декоративные качества с защитной функцией.

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

НОВИНКА! Клей столярний НОВИНКА! Клей столярний водостійкий Грунт-эмаль по ржавчине алкидно-уретановая «3
вгору