Каталог продукції

Розчинник «РК-008»

Опис

Застосовується для розбавлення до робочої в'язкості емалі молоткової «Hammer Paint» та емалі з металевою стружкою «Miofe», а також для очищення малярного інструменту та знежирення різноманітних поверхонь.

Характеристики

Фасування 0,5 л, 1 л
Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дати виробництва

Інструкція по застосуванню

Додати розчинник в матеріал що розбавляється та ретельно перемішати компоненти суміші до отримання однорідної маси. Для уникнення надмірного розбавлення розчинник рекомендується додавати невеликими дозами. Кількість розчинника визначається необхідною для застосування в'язкістю продукту. Не виливати в каналізацію, водойма або у ґрунт. Щільно закриту тару із залишками рідкого продукту утилізувати в організованих місцях збору шкідливих відходів. Порожню, суху тару можна утилізувати як будівельне або побутове сміття.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати в герметичній заводській упаковці при температурі не вище 30°C, не допускати попадання прямих сонячних променів.

Заходи безпеки: Роботи проводити в добре провітрюваному приміщенні. Для захисту рук використовувати гумові рукавички, органів дихання - респіратор, очей - захисні окуляри. Під час роботи не палити! При попаданні на слизову оболонку або на шкіру промити великою кількістю води! У разі проковтування негайно звернутися до лікаря та показати цю упаковку!

БЕРЕГТИ ВІД ВОГНЮ! БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ!

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

Новый цвет! Грунт-эмаль «3IN1» теперь доступн FOAM FIX Клей столярный водостойкий «GERMAN PVA-D3»
вгору