Каталог продукції

Емаль алкідна для підлоги «ПФ-266»

Емаль алкідна для підлоги «ПФ-266»

Особливості

Не містить крейди, на основі мікро-мармуру
Витримує високі механічні навантаження
Стійка до впливу води та миючих засобів
Відмінно зчіплюється з поверхнею
Має стійкий колір та глянець
Легко наноситься, рівномірно розподіляючись по поверхні

Опис

Склад: Алкідна смола, пігменти, мікронізований мармур, розчинник, спеціальні добавки. Вміст ЛОС відповідає вимогам Технічного регламенту, Наказ МЕРТУ No 1394 від 02.10.2018: таблиця «А», підкатегорія «9», тип «SB», норма з 01.01.2024 ≤ 500 г/л, фактичний вміст ≤ 500 г/л.

Призначення: Для декоративно-захисного фарбування нових та ремонту старих дерев'яних підлог, а також для фарбування різноманітних металевих, мінеральних, дерев'яних і деревоподібних поверхонь, що піддаються високим експлуатаційним навантаженням, всередині приміщення.

Властивості: Не містить крейди, в якості наповнювача використовується мікронізований мармур. Поєднує високу зносостійкість, міцність і еластичність. Стійка до впливу води та миючих засобів. Має відмінну адгезію, стійкий колір та глянець. Легко наноситься, рівномірно розподіляючись по поверхні.

Характеристики

Фасування 0,9 кг, 2,8 кг, 20 кг, 50 кг
Зовнішній вигляд

Глянцева

Колір Золотаво-коричнева, жовто-коричнева, червоно- коричнева
Застосування Для внутрішніх робіт
Спосіб нанесення Пензель, валик, фарборозпилювач
Витрата на один шар 80-100 г/м² в залежності від типу поверхні та методу нанесення
Час висихання при температурі 20°C і вологості 60% На відлип – 12 годин, експлуатувати і наносити наступний шар можна через 24 години, піддавати максимальному навантаженню через 2 тижні
Плівкоутворююче Алкідна смола
Розчинник «Ролакс РК-005» (аналог уайт-спіриту)
Гарантійний термін зберігання 18 місяців від дати виробництва

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні: Поверхня що фарбується повинна бути міцною, сухою і чистою, без пилу, іржі, жирових, біологічних та інших забруднень. Металеві елементи рекомендується попередньо покрити антикорозійною ґрунтовкою.

Нанесення: Безпосередньо перед застосуванням емаль слід ретельно перемішати до отримання однорідної маси, при необхідності розбавивши розчинником «Ролакс РК-005» (аналог уайт- спіриту). Роботи проводити в добре провітрюваному приміщенні при температурі (навколишнього середовища, емалі і поверхні що фарбується) від +5°C до +25°C та відносній вологості повітря не вище 80%. Наносити рівномірним тонким шаром за допомогою пензля, валика або фарборозпилювача. Для отримання повноцінного покриття рекомендовано наносити не менше 2-х шарів емалі. Інструмент промити розчинником відразу після використання. Не виливати у стоки, водойма чи ґрунт. Рідкі залишки передати в місця збору шкідливих відходів. Сухі залишки та порожню тару можна утилізувати як будівельне сміття.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати в герметичній заводській упаковці при температурі не вище 30°С, не допускати попадання прямих сонячних променів.

Заходи безпеки: Для захисту рук використовувати гумові рукавички, органів дихання - респіратор, очей - захисні окуляри. Під час роботи не палити!

БЕРЕГТИ ВІД ВОГНЮ! БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ!

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

Новый цвет! Грунт-эмаль «3IN1» теперь доступн FOAM FIX Клей столярный водостойкий «GERMAN PVA-D3»
вгору