Каталог продукції

Емаль з металевою стружкою алкідно-уретанова «MIOFE»

Емаль з металевою стружкою алкідно-уретанова «MIOFE»

Особливості

3 в 1 - перетворювач іржі, ґрунтовка та фінішне декоративне покриття
Може наноситися прямо на іржу *
Швидко висихає (60 хвилин)
Забезпечує надійний захист від корозії
Стійка до складних погодних умов
Міцна та довговічна
Приховує нерівності та дефекти поверхні
Володіє високою покривною здатністю та відмінною адгезією

Опис

Склад: Алкідно-уретанова смола, металева стружка, алюмінієва паста, пігменти, розчинник, спеціальні допоміжні добавки.

Призначення: Для декоративно-захисного фарбування виробів і конструкцій з чорних металів (залізо, сталь, чавун тощо), а також дерев'яних та мінеральних поверхонь, всередині і зовні приміщення. Може наноситися на міцну іржу і на поверхні, раніше покриті алкідними, алкідно-уретановими, поліуретановими, нітроцелюлозними та іншими матеріалами на основі органічних розчинників. Рекомендується для декорування елементів художньої ковки, металевих дверей, воріт, грат, огорож, сходів, сейфів тощо.

Властивості: Одночасно виконує функції перетворювача іржі, ґрунтовки та фінішного декоративного покриття, що дозволяє скоротити вартість і час проведення робіт. Характеризується високою покривною здатністю і відмінною адгезією, приховує нерівності та дефекти поверхні, швидко висихає. Утворює міцне фактурне металізоване захисне покриття, стійке до агресивного впливу навколишнього середовища та надійно захищаюче метал від корозії протягом тривалого часу.

Характеристики

Фасування 0,75 л
Зовнішній вигляд Фактурна, металізована, переливається на світлі
Колір Срібляста, золотиста, блакитна, зелена, темно-коричнева, біттер, димчасто-сіра, чорна, антрацит
Застосування Для зовнішніх і внутрішніх робіт
Спосіб нанесення Пензель, валик, фарборозпилювач
Витрата на один шар 100-200 мл/м² в залежності від типу поверхні, методу нанесення та температури під час застосування
Час висихання при температурі 20°C і вологості 60% На відлип – 60 хвилин, експлуатувати можна через 24 години
Плівкоутворююче Алкідно-уретанова смола
Розчинник «Ролакс РК-008»
Гарантійний термін зберігання 18 місяців від дати виробництва

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні: Оброблювана поверхня повинна бути міцною, сухою і чистою, без пилу, жирових, біологічних та інших забруднень. * Пухку та відшаровану іржу видалити відповідними інструментами!!! Старі міцні покриття ретельно відшліфувати та перевірити на сумісність з емаллю за допомогою тестового фарбування.

Нанесення: Безпосередньо перед застосуванням емаль слід ретельно перемішати до отримання однорідної маси, при необхідності розбавивши розчинником «Ролакс РК-008», всі інші розчинники використовувати заборонено! Роботи проводити при температурі (навколишнього середовища, емалі і поверхні що фарбується) від + 5°C до + 25°C та вологості повітря не вище 80%. Періодично помішуючи, рівномірно нанести емаль на поверхню, пензлем, валиком або фарборозпилювачем.

Увага!!! З метою запобігання утворенню шагрені, другий і всі наступні шари наносяться методом «мокрий по мокрому» з інтервалом в 10 - 20 хвилин або не раніше ніж через тиждень!

Ідеальний результат досягається при нанесенні 2-х шарів емалі методом розпилення, на повністю очищену і попередньо заґрунтовану горизонтальну поверхню. Інструмент промити розчинником відразу після використання. Закриту тару із залишками продукту утилізувати в організованих місцях збору побутових відходів.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати в герметичній заводській упаковці при температурі не вище 30°C, не допускати попадання прямих сонячних променів.

Заходи безпеки: Роботи проводити в добре провітрюваному приміщенні. Для захисту рук використовувати гумові рукавички, органів дихання - респіратор, очей - захисні окуляри. Під час роботи не палити!

БЕРЕГТИ ВІД ВОГНЮ! БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ!

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

Новый цвет! Грунт-эмаль «3IN1» теперь доступн FOAM FIX Клей столярный водостойкий «GERMAN PVA-D3»
вгору