Каталог продукції

Лак паркетний поліуретановий двокомпонентний «DIAMOND EXTRA»

Лак паркетний поліуретановий двокомпонентний «DIAMOND EXTRA»

Особливості

Екологічно чистий продукт, без запаху
На основі 100% -го поліуретану «Bayer» (Німеччина)
Надзвичайно висока зносостійкість, міцність та довговічність
Підвищена стійкість до впливу спиртів та побутової хімії
Дуже висока стійкість до подряпин та слідів від взуття
Швидко висихає - на відлип не більше 60 хвилин
Еластичний, не жовтіє і не розтріскується з часом
Підкреслює природну красу деревини
Надійно зчіплюється з поверхнею
Рівномірно розподіляється по поверхні, утворюючи однорідне гладке покриття

Опис

Склад: Водна дисперсія поліуретанового полімеру «Bayer» з додаванням воску та спеціальних допоміжних речовин, використовується в комплексі з затверджувачем.

Властивості: Виготовлений на основі 100%-ї поліуретанової дисперсії німецької компанії «Bayer». Характеризується рекордними показниками по зносостійкості, міцності та довговічності покриття. Володіє еластичністю та дуже високою стійкістю до подряпин, слідів від взуття, впливу води, спиртів і побутової хімії. Надійно зчіплюється з поверхнею, підкреслює природну красу деревини, не жовтіє і не розтріскується з часом. Безпечний для здоров'я і практично не має запаху, рівномірно розподіляється по поверхні та швидко висихає, утворюючи однорідне гладке покриття.

Призначення: Для декоративно-захисного лакування дерев'яних поверхонь які піддаються особливо високим експлуатаційним навантаженням всередині будівель (паркетна і дощата підлога в комерційних та громадських приміщеннях, сходи, кухонні стільниці та інші). Може наноситися на поверхні раніше покриті акриловими, алкідними, поліуретановими або нітроцелюлозними матеріалами.

Характеристики

Об`єм після змішування компонентів 2,8 л
Зовнішній вигляд

Напівматовий

Колір У рідкому вигляді молочно-білий, після висихання прозорий
Витрата на один шар 80-120 мл/м² в залежності від породи деревини та методу нанесення
Застосування Для внутрішніх робіт
Спосіб нанесення Пензель або валик

Час висихання

(при температурі 25°C і вологості 60%)

На відлип - 60 хвилин, повне висихання ґрунтовочного шару – 2 години, повне висихання всіх наступних шарів – 4 години, розставляти меблі можна через 24 години, мити та піддавати максимальному навантаженню можна не раніше 3 діб
Термін придатності лаку після змішування компонентів Не більше 8 годин, цього достатньо для нанесення 3-х шарів лаку в один заміс
Плівкоутворююче Поліуретанова дисперсія «Bayer» (Німеччина)
Розчинник Вода
Гарантійний термін зберігання 18 місяців від дати виробництва

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні: Оброблювана поверхня повинна бути гладкою, міцною, сухою і чистою, без пилу, жирових, біологічних та інших забруднень. Раніше оброблені поверхні необхідно ретельно відшліфувати, для забезпечення нормальної адгезії.

Приготування лаку: Безпосередньо перед застосуванням додати затверджувач (компонент «В») в лак (компонент «А»), ретельно перемішати не менше 2-х хвилин в середньому темпі, потім в обов'язковому порядку додати 0,27 л чистої води і знову ретельно перемішати. Для зручності, останній компонент, тобто воду, можна відміряти за допомогою звільненої тари від затверджувача (компонент «В»), повна ємність якої становить 0,27 літра. Для видалення пухирців повітря, що утворилися під час останнього перемішування, готову суміш відстоюють протягом 5 хвилин. Забороняється щільно закривати тару з готовим продуктом, тому що після змішування компонентів, в результаті хімічної реакції, в закритій тарі може виникнути надмірний тиск вуглекислого газу. Увага! Готова суміш повинна бути використана протягом 8 годин!

Нанесення лаку: Роботи проводити при температурі від + 5°C до + 25°C та вологості не вище 80%. Під час роботи і до повного висихання лаку, уникати сильних протягів та попадання на поверхню що лакується, прямих сонячних променів. Нанести лак рівномірним тонким шаром за допомогою пензля або валика, після повного висихання відшліфувати поверхню дрібним наждачним папером, ретельно пропилососити, протерти вологою ганчіркою і дати просохнути (не забувайте про плінтуса, підвіконня та батареї), потім нанести наступний шар лаку. Ідеальний результат досягається при нанесенні 3-х шарів лаку з проміжною шліфовкою на нову або повністю очищену від старих покриттів поверхню, при цьому 1-й шар лаку виконує функції ґрунтовки. Якщо лак наноситься на раніше покриту іншими матеріалами поверхню, то шар ґрунтовки не потрібен, а якість фінішного покриття буде залежати від якості поверхні та матеріалу на який наноситься лак. Інструмент промити водою відразу після використання. Закриту тару із залишками продукту утилізувати в організованих місцях збору побутових відходів.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати в герметичній заводській упаковці при температурі від + 5°C до + 30°C.

Зберігати в недоступному для дітей місці!

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

Новый цвет! Грунт-эмаль «3IN1» теперь доступн FOAM FIX Клей столярный водостойкий «GERMAN PVA-D3»
вгору