Каталог продукції

Розчинники та спеціальні засоби Ролакс™

Перетворювач іржі
Для обробки металевих поверхонь уражених іржею, перед ґрунтуванням та фарбуванням різноманітними лакофарбовими матеріалами, всередині і зовні приміщення.
Детальніше
Змивка старої фарби «ВА-01»
Для видалення всіх типів лакофарбових покриттів з металу, деревини, бетону та інших поверхонь.
Детальніше
Розчинник «РК-005»
Призначається для розведення до робочої в'язкості матеріалів на основі пентафталевих алкідних смол, таких як емаль ПФ-115, емаль ПФ-266...
Детальніше
Розчинник деароматизований «РК-005Д»
Застосовується для розбавлення до робочої в'язкості лакофарбових матеріалів на основі деароматизованого або звичайного уайт-спіриту, а також для очищення малярного інструменту та знежирення різноманітних поверхонь. Характеризується нейтральним запахом та низькою токсичністю, не містить прекурсорів.
Детальніше
Розчинник «РК-006»
Призначається для розведення до робочої в'язкості матеріалів на основі гліфталевих алкідних смол, таких як грунтовка антикорозійна ГФ-021 та...
Детальніше
Розчинник «РК-007»
Призначається для розведення до робочої в'язкості матеріалів на основі акрилових смол PLIOLITE, таких як фарба для дорожньої розмітки...
Детальніше
Розчинник «РК-008»
Застосовується для розбавлення до робочої в'язкості емалі молоткової «Hammer Paint» та емалі з металевою стружкою «Miofe», а також для очищення малярного інструменту та знежирення різноманітних поверхонь.
Детальніше
Розчинник «РК-009»
Для розбавлення до робочої в'язкості лакофарбових матеріалів на основі епоксидних (ЕП), каучукових (КЧ), кремнійорганічних (КО), поліакрилатних (АК), алкідно-акрилових (АС), перхлорвінілових (ХВ) і вінілхлоридних (ХС) смол, а також для очищення малярного інструменту та знежирення різноманітних поверхонь.
Детальніше

Растворители и специальные средства

Успешность ремонтных и строительных работ зависит не только от качества материалов, но и специальных средств. Лаки, лазурь, краска, эмаль с течением времени загустевают и теряют рабочую вязкость. Решить проблему можно, применяя растворители. Если поверхность перед нанесением какого-либо типа покрытия поражена коррозией либо с нее необходимо смыть следы старой краски – без спецсредств не обойтись.

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

Новый цвет! Грунт-эмаль «3IN1» теперь доступн FOAM FIX Клей столярный водостойкий «GERMAN PVA-D3»
вгору