• 25 років працюемо та вдосконалюемося для вас

Каталог продукції

Спецгрунт екстра-адгезійний «SPEC. PRIMER»

Спецгрунт екстра-адгезійний «SPEC. PRIMER»

Особливості

Забезпечує міцне з'єднання фінішних покриттів з поверхнями зі слабкою адгезією: оцинковані вироби, кольорові метали, нержавіюча сталь, порошкові покриття, пластик, скло тощо
СТОП ІРЖА – надійно захищає метал від корозії
ЕКСПРЕС ВИСИХАННЯ – 30 хвилин *
Може наноситися прямо на іржу **
Пасивує поверхню металу, не допускаючи розвиток підплівкової корозії
Добре шліфується
Сумісний з усіма типами лакофарбових покриттів
Знижує витрату фінішних матеріалів
Підвищує атмосферостійкість та антикорозійні властивості комплексного покриття
Подовжує термін служби, як самого покриття, так і металу в цілому
Може застосовуватися самостійно в якості тимчасового декоративно-захисного покриття

Опис

Склад: Модифікована алкідна смола спеціального призначення, інгібітор корозії, наповнювачі, пігменти, розчинник, допоміжні добавки.

Призначення: Для підготовки до фінішного фарбування поверхонь зі слабкою адгезією (оцинковані вироби, кольорові метали та їх сплави, нержавіюча сталь, порошкові покриття, пластик, кахель, скло тощо), а також чорних металів (сталь, чавун), дерев'яних та мінеральних основ, всередині і зовні приміщення. Допускається нанесення на міцну іржу. Може застосовуватися самостійно в якості тимчасового декоративно-захисного покриття. Рекомендується для ґрунтування нових та ремонту старих конструкцій з фарбованого та нефарбованого оцинкованого профільованого листа, металевих і пластикових елементів водостічної системи, металевих дахів, дверей, воріт, гаражів, грат, кованих виробів, радіаторів опалення, а також промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, залізничного транспорту, трубопроводів, цистерн тощо.

Властивості: Сумісний з усіма типами лакофарбових покриттів, швидко висихає, добре шліфується, знижує витрату фінішних матеріалів та забезпечує їх міцне зчеплення з поверхнею, що фарбується. Пасивує поверхню металу, не допускаючи розвиток підплівкової корозії. Подовжує термін служби комплексного покриття, підвищує його атмосферостійкість та антикорозійні властивості.

Характеристики

Фасування 1 кг, 2,8 кг
Зовнішній вигляд Гладкий матовий
Колір Сірий
Застосування Для зовнішніх і внутрішніх робіт
Спосіб нанесення Пензель, валик, фарборозпилювач
Витрати на один шар 100-150 г/м² в залежності від типу поверхні та методу нанесення
Час висихання при температурі 20°C і вологості 60% * На відлип - 30 хвилин, покривати матеріалами на основі води, уайт-спіриту та розчинника «РК-005» можна через годину, матеріалами на основі більш активних розчинників через 3 дні
Плівкоутворююче Модифікована алкідна смола спеціального призначення
Розчинник «Ролакс РК-006» або сольвент
Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дати виробництва

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні: Оброблювана поверхня повинна бути міцною, сухою і чистою, без пилу, жирових, біологічних та інших забруднень. ** Пухку та відшаровану іржу видалити відповідними інструментами!!! Гладкі глянцеві поверхні відшліфувати до матовості. Новий оцинкований дах рекомендується ґрунтувати не раніше, ніж через одну зиму після його установки.

Нанесення: Безпосередньо перед застосуванням ґрунтовку слід ретельно перемішати до отримання однорідної маси, при необхідності розбавивши до робочої в'язкості розчинником «Ролакс РК-006» (аналог сольвенту), всі інші розчинники використовувати заборонено! Роботи проводити при температурі (навколишнього середовища, ґрунтовки і оброблюваної поверхні) від +5°C до +25°C та відносній вологості повітря не вище 80%. Наносити рівномірним тонким шаром за допомогою пензля, валика або фарборозпилювача. Для отримання повноцінного покриття достатньо 1-го шару, у виняткових випадках, при експлуатації поверхні в особливо агресивному середовищі, нанести 2-й шар з проміжною сушкою не менше години. Інструмент промити розчинником відразу після використання. Не виливати у стоки, водойма чи ґрунт. Рідкі залишки передати в місця збору шкідливих відходів. Сухі залишки та порожню тару можна утилізувати як будівельне сміття.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати в герметичній заводській упаковці при температурі не вище 30°C, не допускати попадання прямих сонячних променів.

Заходи безпеки: Роботи проводити в добре провітрюваному приміщенні! Для захисту рук використовувати гумові рукавички, органів дихання - респіратор, очей - захисні окуляри! Під час роботи не палити!

БЕРЕГТИ ВІД ВОГНЮ! БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ!

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

НОВИНКА! Клей столярний НОВИНКА! Клей столярний водостійкий Клей-піна професійна всесезонна
вгору