Каталог продукції

Піна монтажна побутова всесезонна «FOAM 35» і «FOAM 50»

Піна монтажна побутова всесезонна «FOAM 35» і «FOAM 50»

Особливості

Герметизує, ущільнює та надійно фіксує конструкції
Забезпечує високу тепло- та звукоізоляцію
Має відмінну адгезію до більшості будівельних матеріалів
Не створює критичного тиску при розширенні
Відмінно заповнює порожнечі
Під час висихання зберігає стабільність форми
Термостійкість після затвердіння від -50˚C до +90˚C, короткочасно до +120˚C

Опис

Склад: Ізоціанати, поліоли, газ-пропеллент.

Призначення: Для заповнення пустот, зазорів і щілин між різноманітними будівельними конструкціями та матеріалами, всередині і зовні приміщення. Застосовується при установці дверних і віконних коробок, прокладанні та ізоляції труб, електропроводки, розподільчих мереж, тощо. Може використовуватися в якості клею при монтажі пінополістирольних плит, листів гіпсокартону та інших будівельних матеріалів.

Властивості: Герметизує, ущільнює та надійно фіксує конструкції, забезпечуючи високу тепло- і звукоізоляцію. Має відмінну адгезію (зчеплення) до більшості будівельних матеріалів: деревина, метал, скло, пластик, камінь, гіпс, бетон, цегла, шлакоблок, всі види штукатурок, тощо, крім матеріалів на основі поліетилену, поліпропілену, тефлону чи силікону. Характеризується відмінною здатністю до заповнення, низьким тиском при розширенні та стабільністю спіненого матеріалу. Термостійкість після затвердіння від -50˚C до +90˚C, короткочасно до +120˚C.

Характеристики

Фасування 500 мл, 750 мл
Тип піни

Побутова

Застосування Для зовнішніх та внутрішніх робіт
Спосіб нанесення За допомогою спеціальної трубки (йде в комплекті з піною)
Температура застосування Всесезонна (від -10˚C до +40˚C) *
Вихід піни при температурі навколишнього середовища та балона +20˚C, відносній вологості 60% і наявності вільного об'єму для розширення 500 мл - 35 літрів
750 мл - 50 літрів
Час висихання при товщині шва 5 см, температурі +20˚C та відносній вологості 60% На відлип - 10 хвилин, різати можна через 6 годин
Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дати виробництва

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні: Оброблювана поверхня повинна бути міцною і чистою, без льоду, пилу, іржі, жирових, біологічних та інших забруднень. Для поліпшення адгезії, прискорення процесу затвердіння і отримання більш щільної та рівномірної структури піни, поверхню перед обробкою необхідно злегка зволожити.

Нанесення: * Температура балона, під час роботи з ним, повинна бути в межах від +10°C до +25°C. Роботи проводити при температурі від -10˚C до +40˚C. Безпосередньо перед застосуванням зняти ковпачок, прикрутити трубку на клапан та ретельно струсити балон протягом 30 секунд. Утримуючи балон догори дном і періодично струшуючи його, заповнити пустоти, рівномірно розподіливши піну на 1/2 їх об'єму, решта простору заповниться за рахунок розширення піни. Ще не затверділу піну можна видалити спеціальним очисником або ацетоном, затверділу - тільки механічним способом. Після висихання піну необхідно захистити від руйнівного впливу ультрафіолетового випромінювання. Балон утилізувати в організованих місцях збору побутових відходів.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати вертикально, клапаном догори, в герметичній упаковці, при температурі не вище +40°C, не допускати попадання прямих сонячних променів.

Заходи безпеки: Роботи проводити в добре провітрюваному приміщенні. Для захисту рук використовувати гумові рукавички, органів дихання - респіратор, очей - захисні окуляри. Під час роботи не палити.

БЕРЕГТИ ВІД ВОГНЮ! БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ!

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

Новый цвет! Грунт-эмаль «3IN1» теперь доступн FOAM FIX Клей столярный водостойкий «GERMAN PVA-D3»
вгору