• 25 років працюемо та вдосконалюемося для вас

Каталог продукції

Клей столярний водостійкий «PVA-D3»

Клей столярний водостійкий «PVA-D3»

Особливості

На основі оригінального 100%-го полівінілацетату
Professional – Ідеальне рішення в столярній справі
Забезпечує надійне склеювання матеріалів
Утворює еластичний та водостійкий прозорий шов
Може використовуватися в якості добавки-модифікатора
Не містить шкідливих для здоров'я органічних розчинників
Без різкого запаху

Опис

Склад: Водна дисперсія полівінілацетату, спеціальні допоміжні добавки. Вміст ЛОС відповідає вимогам директиви Європейського Союзу 2004/42/CE.

Призначення: Для надійного склеювання матеріалів широкого застосування, таких як дерево, шпон, фанера, ДСП, ДВП, MDF, OSB, папір, картон, гіпсокартон, шкіра, тканина, поролон, пінополістирол, кераміка, всередині та зовні приміщення. Рекомендується для застосування в столярних майстернях при виготовленні меблів, вікон, дверей, сходів тощо. Може використовуватися для приклеювання паркету, ламінату, лінолеуму, керамічної плитки та інших облицювальних матеріалів, а також в якості добавки-модифікатора в цементних та вапняних розчинах для підвищення їх міцності, еластичності та вологостійкості.

Властивості: Забезпечує надійне склеювання матеріалів, утворюючи міцний та еластичний прозорий шов. Не містить шкідливих для здоров'я органічних розчинників і практично не має запаху. Рекомендується для виробів, що експлуатуються в умовах нормальної та підвищеної вологості (кухні, ванні кімнати, балкони). Увага! Не призначений для постійного впливу води, при використанні зовні приміщення клейовий шов необхідно захистити фарбою або лаком.

Характеристики

Фасування 0,35 л, 1 л, 3 л
Колір Після висихання прозорий
Застосування Для зовнішніх і внутрішніх робіт
Спосіб нанесення Пензель або валик
Витрата 130-150 мл/м² в залежності від типу поверхні та методу нанесення
Час висихання при температурі 20°C і вологості 60% Первинна фіксація – 60 хвилин, максимальна міцність з'єднання досягається через 24 години
Плівкоутворююче Дисперсія полівінілацетату
Розчинник Вода
Гарантійний термін зберігання 18 місяців від дати виробництва

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні: Поверхні, що склеюються, повинні бути міцними, сухими і чистими, без пилу, жирових, біологічних та інших забруднень. Безпосередньо перед застосуванням клей слід ретельно перемішати до отримання однорідної маси, при необхідності розбавивши водою. Роботи проводити в добре провітрюваному місці при температурі (навколишнього середовища, клею та поверхонь, що склеюються) від +5°C до +30°C і вологості не вище 80%.

Нанесення: За допомогою пензля або валика, тонким шаром нанести клей на поверхні, що склеюються, щільно притиснути їх одна до одної і зафіксувати в такому положенні до повного висихання. Інструмент промити водою відразу після використання. Для приготування добавки-модифікатора, змішати клей у співвідношенні 1:4 (1 частина клею на 4 частини води), отриману суміш використовувати в якості води затворювання. Не виливати у стоки, водойма чи ґрунт. Рідкі залишки передати в місця збору спеціальних відходів. Сухі залишки та порожню тару можна утилізувати як звичайне будівельне сміття.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати в герметичній заводській упаковці при температурі від +5°C до +30°C, не допускати попадання прямих сонячних променів.

Заходи безпеки: Для захисту рук використовувати гумові рукавички, органів дихання - респіратор, очей - захисні окуляри.

ЗБЕРІГАТИ В НЕДОСТУПНОМУ ДЛЯ ДІТЕЙ МІСЦІ!

Відео застосування

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

НОВИНКА! Клей столярний НОВИНКА! Клей столярний водостійкий Грунт-эмаль по ржавчине алкидно-уретановая «3
вгору