• 25 років працюемо та вдосконалюемося для вас

Каталог продукції

Лак паркетний поліуретановий «PARQUET»

Лак паркетний поліуретановий «PARQUET»

Особливості

Витримує високі механічні навантаження
Стійкий до тривалого впливу води, спиртів та побутової хімії
Відмінно зчіплюється з основою
Утворює ідеально гладку поверхню
Підкреслює природну красу деревини
Не перешкоджає «диханню» поверхні
Має високу стійкість до подряпин
Еластичний, не розтріскується з часом

Опис

Склад: Алкідно-уретанова смола в суміші аліфатичних вуглеводнів та спеціальні добавки.

Призначення: Для декоративно-захисного лакування дерев'яних та деревоподібних поверхонь що піддаються високим експлуатаційним навантаженням всередині будівель та споруд (паркетна і дощата підлога, сходи, стільниці, різноманітні меблі, міжкімнатні двері тощо). Може наноситися на метал, кераміку, а також на поверхні покриті алкідними, алкідно-уретановими, поліуретановими, нітроцелюлозними та іншими матеріалами на основі органічних розчинників.

Властивості: Рівномірно розтікається по поверхні, утворюючи довговічне, ідеально гладке та прозоре глянцеве покриття, що оптимально поєднує в собі еластичність, високу твердість, міцність та зносостійкість. Відмінно зчіплюється з основою, підкреслює природну красу деревини, не перешкоджає «диханню» поверхні і не розтріскується з часом, має високу стійкість до подряпин, впливу води, спиртів та побутової хімії.

Характеристики

Фасування 0,8 л, 2,5 л, 20 л
Зовнішній вигляд

Глянцевий, напівматовий, матовий

Колір Безбарвний
Застосування Для внутрішніх робіт
Спосіб нанесення Пензель, валик, фарборозпилювач
Витрати на один шар 60-100 мл/м² в залежності від породи деревини та методу нанесення
Час висихання при температурі 20°С і вологості 60%

На відлип – 12 годин, шліфування та нанесення наступного шару можна проводити через 24 години, розставляти меблі, мити та піддавати покриття максимальному навантаженню можна не раніше 3 діб

Плівкоутворююче Алкідно-уретанова смола
Розчинник «Ролакс РК-005» або уайт-спіріт
Гарантійний термін зберігання 18 місяців від дати виробництва

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні: Оброблювана поверхня повинна бути гладкою, міцною, сухою і чистою, без пилу, жирових, біологічних та інших забруднень. Раніше не оброблену деревину необхідно попередньо покрити алкідною деревозахисною ґрунтовкою «Rolax BASE».

Нанесення: Безпосередньо перед застосуванням лак слід ретельно перемішати, при необхідності розбавивши розчинником «Rolax РК-005» (аналог уайт-спіриту). Роботи проводити при температурі від +5°C до +25°C та вологості не вище 80%. Під час роботи і до повного висихання лаку, уникати сильних протягів та попадання на поверхню що лакується, прямих сонячних променів. Нанести лак рівномірним тонким шаром за допомогою пензля або валика, після повного висихання відшліфувати поверхню дрібним наждачним папером, ретельно пропилососити, протерти вологою ганчіркою і дати просохнути (не забувайте про плінтуса, підвіконня та батареї), потім нанести наступний шар лаку. Ідеальний результат досягається при нанесенні ґрунтовки та 2-х шарів лаку з проміжною шліфовкою на нову або повністю очищену від старих покриттів деревину. Якщо лак наноситься на раніше покриту іншими матеріалами поверхню, то шар ґрунтовки не потрібен, а якість фінішного покриття буде залежати від якості поверхні та матеріалу на який наноситься лак. Інструмент промити розчинником відразу після використання. Закриту тару із залишками продукту утилізувати в організованих місцях збору побутових відходів.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати в герметичній заводській упаковці при температурі не вище 30°C, не допускати попадання прямих сонячних променів.

Заходи безпеки: Роботи проводити в добре провітрюваному приміщенні. Для захисту рук використовувати гумові рукавички, органів дихання - респіратор, очей - захисні окуляри.

БЕРЕГТИ ВІД ВОГНЮ! БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ!

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

НОВИНКА! Клей столярний НОВИНКА! Клей столярний водостійкий Клей-піна професійна всесезонна
вгору