• Система кольоровки Rolax Color System
  • Лаки від ТМ Ролакс
  • Лак для паркету Diamond Extra
  • Фарби ТМ Ролакс
  • Емалі ТМ Ролакс
  • Герметики, піни, клея ТМ  Ролакс

Каталог продукції

Клей столярний водостійкий «GERMAN PVA-D3»

Клей столярний водостійкий «GERMAN PVA-D3»

Особливості

На основі 100%-го вінілацетату Німецького виробництва
Professional – Ідеальне рішення в столярній справі
Забезпечує надійне склеювання матеріалів
Утворює еластичний та водостійкий прозорий шов
Може використовуватися в якості добавки-модифікатора
Не містить шкідливих для здоров'я органічних розчинників
Без різкого запаху

Опис

Склад: Дисперсія водного полімеру, одержана з мономеру вінілацетату, спеціальні допоміжні добавки. Дисперсія вироблена в Німеччині. Вміст ЛОС відповідає вимогам директиви Європейського Союзу 2004/42/CE.

Призначення: Для надійного склеювання матеріалів широкого застосування, таких як дерево, шпон, фанера, ДСП, ДВП, MDF, OSB, папір, картон, гіпсокартон, шкіра, тканина, поролон, пінополістирол, кераміка, всередині та зовні приміщення. Рекомендується для застосування в столярних майстернях при виготовленні меблів, вікон, дверей, сходів тощо. Може використовуватися для приклеювання паркету, ламінату, лінолеуму, керамічної плитки та інших облицювальних матеріалів, а також в якості добавки-модифікатора в цементних та вапняних розчинах для підвищення їх міцності, еластичності та вологостійкості.

Властивості: Забезпечує надійне склеювання матеріалів, утворюючи міцний та еластичний прозорий шов. Не містить шкідливих для здоров'я органічних розчинників і практично не має запаху. Рекомендується для виробів, що експлуатуються в умовах нормальної та підвищеної вологості (кухні, ванні кімнати, балкони). Увага! Не призначений для постійного впливу води, при використанні зовні приміщення клейовий шов необхідно захистити фарбою або лаком.

Характеристики

Фасування 1 л, 3 л
Колір Після висихання прозорий
Застосування Для зовнішніх і внутрішніх робіт
Спосіб нанесення Пензель або валик
Витрата 130-150 мл/м² в залежності від типу поверхні та методу нанесення
Час висихання при температурі 20°C і вологості 60% Первинна фіксація – 60 хвилин, максимальна міцність з'єднання досягається через 24 години
Плівкоутворююче Модифікована дисперсія вінілацетату (вироблена в Німеччині)
Розчинник Вода
Гарантійний термін зберігання 18 місяців від дати виробництва

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхні: Поверхні, що склеюються, повинні бути міцними, сухими і чистими, без пилу, жирових, біологічних та інших забруднень. Безпосередньо перед застосуванням клей слід ретельно перемішати до отримання однорідної маси, при необхідності розбавивши водою. Роботи проводити в добре провітрюваному місці при температурі (навколишнього середовища, клею та поверхонь, що склеюються) від +5°C до +30°C і вологості не вище 80%.

Нанесення: За допомогою пензля або валика, тонким шаром нанести клей на поверхні, що склеюються, щільно притиснути їх одна до одної і зафіксувати в такому положенні до повного висихання. Інструмент промити водою відразу після використання. Для приготування добавки-модифікатора, змішати клей у співвідношенні 1:4 (1 частина клею на 4 частини води), отриману суміш використовувати в якості води затворювання. Не виливати у стоки, водойма чи ґрунт. Рідкі залишки передати в місця збору спеціальних відходів. Сухі залишки та порожню тару можна утилізувати як звичайне будівельне сміття.

Умови зберігання: Зберігати і транспортувати в герметичній заводській упаковці при температурі від +5°C до +30°C, не допускати попадання прямих сонячних променів.

Заходи безпеки: Для захисту рук використовувати гумові рукавички, органів дихання - респіратор, очей - захисні окуляри.

ЗБЕРІГАТИ В НЕДОСТУПНОМУ ДЛЯ ДІТЕЙ МІСЦІ!

Відео застосування

ГОЛОВНІ НОВИНИ!

Новый цвет! Грунт-эмаль «3IN1» теперь доступн FOAM FIX Клей столярный водостойкий «GERMAN PVA-D3»
вгору